וויגובי – Wegovy

עולם הדיאטות והירידה במשקל עובר שינוי משמעותי – עוברים לאסטרטגיית הרזיה, בתמיכה תרופות, ובראשן וויגובי, בפיקוח רפואי.
wegovy

וויגובי – Wegovy

עולם הדיאטה עובר שינוי ושיטות ההרזיה הופכות למתקדמות יותר. למי שמחפשים פתרון לירידה במשקל ולמעבר לאורח חיים בריא יש היום כלים מקלים, שהופכים את תהליך הדיאטה לקל יותר, יעיל יותר ושתוצאותיו נשמרות לאורך שנים. שוק התרופות העולמי משקיע מיליארדים בפיתוח, תרופות לטיפול בסוכרת עוברות התאמה לטיפול בהשמנת יתר ותרופות נקודתיות לירידה במשקל שוברות ביקושי שיא אחת מהן היא וויגובי – Wegovy.

וויגובי – Wegovy בשורה משמחת לטיפול בהשמנת יתר 'עם קבלות בשטח'

אחת התרופות שמציגות הצלחה פנומנלית בטיפול בעודף משקל משמעותי היא Wegovy, נגזרת של התרופה אוזמפיק, שעברה התאמה מטיפול במחלת הסוכרת לטיפול לירידה במשקל. וויגובי היא כיום אחת התרופות המבוקשות ביותר בישראל ובעולם לירידה במשקל. 'נובו נורדיסק' הדנית, היא החברה היצרנית של התרופה, אחת מחברות התרופות המובילות בעולם. במחקרים שנערכו בארצות הברית ובאירופה הוכח שמטופלים שנטלו Wegovy לצורך הרזיה הצליחו לרדת עד כ-20% ממשקל גופם ולהוריד בכ-80% את הסיכון לחלות בסוכרת. כשמדובר באנשים בעלי עודף משקל חולני, זהו הישג משמעותי. 

תהליך ההרזיה הרבה יותר קל עם Wegovy ואוזמפיק

לאור ההצלחה המוכחת של השימוש ב- Wegovy אין סיבה שלא להיעזר בה (או באוזמפיק) לצורך הפחתת משקל. ממש כפי שאין סיבה לסבול מבעיות בריאות שיש להן פתרון תרופתי (ולחסוך כאב, זמן, כסף) כך אין סיבה לסבול דרך חתחתים, להיכנס לתהליך 'דיאטת קסאח' או לשיטות בלתי אפשריות שהציפייה לרדת במשקל בזכותן רחוקה מאוד מהתוצאה במציאות. אין סיבה שלא להיעזר בתרופות להרזיה/זריקות הרזיה, כמובן רק אחרי קבלת ייעוץ רפואי ואישור רפואי, על מנת להיכנס למסלול יעיל, מבוקר ונח לירידה במשקל.  

3 יתרונות מרכזיים של התרופה

 • עם Wegovy הירידה במשקל היא תהליך קל יותר
 • עם Wegovy מתפטרים ממשקל יתר בדרך מבוקרת, בטוחה ומפוקחת
 • עם Wegovy התוצאות נשמרות לאורך זמן 

רפואה והשמנה – הקשר שכדאי לכם להכיר

עודף משקל הוא לא גזירת גורל ולא חייב לעבור ב'תורשה' או ב- DNA כמו בכל בחירה בחיים, בכל מהלך, בכל קבלת החלטות – ידע מתאים מסייע לקבל החלטות נכונות. בשנים האחרונות הקשר בין השמנה/עודף משקל ותרופות מוכח כקשר תומך ומסייע וכזה שמניב תוצאות יעילות. 

בחורה צעירה מחייכת ושמחה

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

מהם הקריטריונים לקבלת וויגובי – Wegovy לטיפול בהשמנת יתר? 

כמובן שיש צורך בייעוץ על ידי רופא לפני שנוטלים א התרופה.

 3 תנאים בסיסיים שמי שעומד/ת בהם יכול לקבל ווגובי על פי מרשם רופא:

 • ערך BMI 27 ונתון נוסף המהווה גורם סיכון (כמו יתר לחץ דם, טריגלצרידים גבוהים, סכרת וכו')
 • ערך BMI של 30 ומעלה (BMI = סוג של מפתח לחישוב מסת גוף)
 • עודף משקל ברמת סיכון  בריאותי, החל מגיל 18 בלבד


 

קבלת מרשם לוויגובי: קופת חולים או אונליין?

קבל מרשם לזריקת ההרזייה וויגובי יכולה להתבצע באופן כללי ב-2 דרכים מרכזיות, ואלו הן:

 1. דרך קופת החולים – האפשרות הראשונה העומדת בפני המטופלים היא פנייה לקופת החולים שלהם בבקשה לקבל מרשם. מדובר בדרך מעט מסובכת, שכן היא דורשת מהמטופל ללכת לקופת החולים באופן פיזי, להגיש בקשה, לעמוד בקריטריונים מסוימים וכו' וכו'. לא די בכך, כולנו ודאי מכירים את הקושי שבתקשורת עם קופת החולים, שלא תמיד מעוניינת לעזור למטופל בכל מחיר.
 2. קבלת מרשם לוויגובי אונליין – הדרך הנוספת דרכה ניתן לקבל לוויגובי מרשם, היא אונליין. אצלנו במילאן מדיקל, תוכלו לקבל מרשם לתרופה מבלי לצאת מהבית. אנחנו דואגים לכם לכל הטפסים הדרושים ולכל הבירוקרטיות, ובסוף התהליך מביאים לכם מרשם עד הבית, ואף את התרופה עצמה במידת הצורך. כך, אנחנו מאפשרים לכם ליהנות משירות אדיב, מקצועי וזמין, מבלי להתאמץ יתר על המידה, והכל בליווי אישי ומקצועי.

קצת על האופן שבו המינונים של וויגובי עובדים

לאחר שהבנו כיצד ניתן לקבל את התרופה, בואו נדבר קצת על מה מקבלים בפועל. אם כן, זריקות הרזיה באופן כללי ניתנות על ידי מזרקים מוכנים מראש, כאשר בכל מזרק נמצא מינון שונה של התרופה הנמדד על פי מ"ג. כאשר מדובר על וויגובי, המינון פועל מעט שונה ביחס לתרופות הדומות לה בשוק לרבות אוזמפיק, וזאת בצורה הדרגתית.

תחילה, המינון שניתן למטופל עומד על 0.25 מ"ג במזרק, וככל שהזמן עובר המינון עולה, כאשר המינון המקסימלי אליו שואפים או שאליו ניתן להגיע עומד על 2.4 מ"ג. מדוע כך הדבר? ובכן הסיבה לכך נעוצה בהסתגלות הגוף לתרופה. על מנת לגרום לגוף להגיב לזריקה בצורה מיטבית ויעילה ככל הניתן, נדרש תהליך הדרגתי, וזאת הסיבה למינון המשתנה עם הזמן.

כמה זה עולה: מה המחירים של זריקות ההרזייה השונות?

אם להיות כנים עם עצמנו, אחד הדברים שמסקרנים אותנו וחשובים לנו יותר מכל הוא עניין המחיר, ובצדק. אז כמה עולות זריקות ההרזייה השונות? לצורך כך הבאנו לפניכם את הטבלה הבאה, שתעשה לכם השוואה בין 3 זריקות ההרזייה הנפוצות, והן סקסנדה, וויגובי ואוזמפיק.

התרופה מחיר האם מדובר במחיר אחיד?
וויגובי מחיר ממוצע העומד על 1,000 ש"ח בכל חודש לא, קיים טווח מחירים שנע בין 760 ל-1,250 ש"ח בחודש
אוזמפיק מחיר מלא העומד על על כ-400 ש"ח בחודש כן
סקסנדה מחיר ממוצע של 1,200 ש"ח בחודש כן

טווח מחירים: הסיבה שעומדת מאחורי המחירים של וויגובי

כפי שניתן לראות, עלות תרופת הוויגובי שונה משאר התרופות להרזייה, אך לכך יש סיבה כמובן. בעוד שאוזמפיק וסקסנדה הינן תרופות אשר מסופקות ללקוחות במינון קבוע ואחיד, וויגובי כפי שציינו קודם לכן אינה פועלת כך. אי לכך, כאשר רוכשים את התרופה, מחיר וויגובי משתנה בהתאם למינון.

כפי שראינו בטבלה, הממוצע החודשי לאורך תהליך הטיפול עומד על כ-1,000 ש"ח, וזאת כיוון שהמחיר עבור 0.25 מ"ג הינו כ-750 ש"ח, ומחיר וויגובי במינון 2.4 מ"ג עומד על 1,250 ש"ח.

כמו כן, חשוב לא להתבלבל ולהניח שמאחר שאוזמפיק זולה יותר  כך גם העדיפות כלפיה גבוהה יותר, שכן מחיר אוזמפיק העומד על 400 ש"ח, מייצג רק 1 מ"ג תרופה, כך שבחישוב פשוט מדובר על הפרשים דיי זניחים בינה לבין תרופת הוויגובי.

המחיר יקר? כך תוכלו לקבל החזר מחברות הביטוח

אם ראיתם את מחירים תרופת הוויגובי ואמרתם לעצמכם "אני צריך את התרופה אבל המחיר גבוה מדי עבורי", אל תרימו ישר ידיים כי יש לכך פתרון, והוא נמצא אצל חברות הביטוח. כן כן, במקרים מסוימים ניתן לקבל החזר כספי על רכישת תרופת הוויגובי מחברת הביטוח. כיצד ניתן לעשות זאת? ובכן לשם כך ישנם 3 תנאים שנדרש לעמוד בהם.

מספר התנאי התנאי עצמו האם וויגובי עומדת בתנאי
1 על התרופה לא להיות כלולה בסל הבריאות הממלכתי כן
2 על התרופה להיות מוכרת עבור טיפול במצבו של המטופל, כלומר ישנה הוכחה כי המטופל אכן זקוק לתרופה זו במידה שהמטופל עומד בתנאים לקבלת תרופת הוויגובי, תרופה זו אכן עומדת בתנאי זה
3 מדינת ישראל ובפרט משרד הבריאות מכירים בתרופה כתרופה לטיפול במצבו הבריאותי של המטופל כן

לפיכך, במידה שאכן המליצו לכם על שימוש בתרופת הוויגובי עבור מצבכם, הביטוח הפרטי אכן יכול לממן עבורכם, או לכל הפחות להשתתף בהוצאות של התרופה, ובכך תוכלו להנות ממנה גם אם אין באפשרותכם לממן אותה באופן מלא.

פעם אחת ולתמיד: וויגובי או אוזמפיק?

אחת השאלות הנפוצות שנשאלות כיום בהקשר של תרופות הרזייה המרכזיות, הלא הן וויגובי ואוזמפיק, היא "מה עדיף, אוזמפיק או וויגובי?". ובכן לשאלה זו ישנה שאלה דיי ברורה והיא מתחלקת ל-2:

 1. יעילות – על פי מחקרים בתחום, וויגובי נמדדת בהצלחה העומדת על ירידה של עד 20% ממשקל הגוף, בעוד שתרופת האוזמפיק אינה מגיעה להישגים שכאלו.
 2. מטרת התרופה – במקור, תרופה האוזמפיק מיועדת עבור חולי סוכרת מסוג 2, ובשל יעילותה ניתן היה להשתמש בה עד כה גם עבור הרזייה באמצעות טופס 29 ג'. כעת, לאחר שוויגובי הגיע ארצה מאמריקה והתחילה להיות משווקת גם אצלנו, משרד הבריאות יצאה בהנחייה שמורה על הרופאים השונים להפסיק לספק את אוזמפיק בתור תרופה להרזייה, ואלו שעושים בה שימוש כעת יועברו גם הם לשימוש בוויגובי.

בהתאם ל-2 עובדות אלו, ניתן להסיק כבר לבד כי בשאלת האיכות של וויגובי מול אוזמפיק, וויגובי מנצחת, ואנחנו במילאן מדיקל כאן כדי לסייע לכם לקבל מרשם ואת התרופה עצמה בקלות, ביעילות ולצד ליווי איש ומקצועי מטעם צוות מומחים בתחום.

מילאן מדיקל מציעה לכם תכנית הרזיה אישית, בפיקוח רפואי הכוללת מסלול בריא ובטוח:

 • בניית אסטרטגיה אישית על ידי רופא 
 • היכרות עם אבני היסוד בתחום התזונה וקבלת כלים פרקטיים ליישום תפריט תזונה נכונה
 • קבלת התרופות עד הבית (למי שרוצה/צריך)
 • המלצות לפעילות גופנית מותאמת אישית 
 • זמינות מכל מקום, בכל זמן (כמה קליקים באתר של מילאן מדיקל ואתם משנים את איכות החיים שלכם)
התרופה החומר הפעיל/השפעה תופעות לוואי
אוזמפיק

Ozempic

מגיל 18

החומר הפעיל:

Semaglutide

ההשפעה מתחילה תוך יום יומיים ונמשכת כשבוע.

מווסתת את רמות הסוכר בדם ומווסת את התיאבון. מפחיתה את הרצון לאכול מתוקים

* יש הרכב של אוזמפיק לטיפול בסוכרת, ויש הרכב לטיפול בעודף משקל.

בחילות, הקאות, שלשולים

* ברב המקרים תוך ימים בודדים הגוף מתרגל לתרופה ותופעות הלוואי פוסקות

ווגובי 

Wegovy

החומר הפעיל:

Semaglutide

ההשפעה מתחילה תוך יום יומיים ונמשכת כשבוע

גורמת לתחושת שובע

מפחיתה רעב

בחילות, הקאות, שלשולים, גזים, 'ריפלוקס'.

* ברב המקרים תוך ימים בודדים הגוף מתרגל לתרופה ותופעות הלוואי פוסקות.

אם אתם מחפשים פתרון יעיל ובר-ביצוע להורדת משקל ולשמירה על ההישג לאורך זמן, חשוב שתכירו את ווגובי ואוזמפיק ואת מילאן מדיקל (אם יש מצב שעדיין לא הכרתם…)
אסטרטגיית ההרזיה שמסייעת היום לאלפי ישראלים לרדת במשקל ולעבור לאורח חיים בריא מוצעת במילאן מדיקל והיא משלבת עקרונות-ברזל, שמסייעים לשמור על ההישג לאורך זמן.

5 יתרונות מרכזיים בשיטה:

 • אבחון וייעוץ רפואי מקדים (על ידי רופא משפחה, דיאטנית, מאמן כושר אישי)
 • התאמה אישית של תרופת הרזיה/זריקת הרזיה (דוגמת אוזמפיק, ווגובי)
 • ייעוץ תזונתי והתאמה אישית
 • ליווי צמוד לאורך הדרך על ידי איש/ת  מקצוע
 • תכנית אימון אישית (למי שמעוניין בשילוב אימוני כושר לתמיכה בתהליך ההרזיה)

 

רוצים לרדת במשקל בלי לעבור 'מסע מפרך' ולהתנדנד בין הרזיה להשמנה?
יש פתרון מעולה בדיוק לזה, בפיקוח רפואי צמוד.

לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

צרו קשר

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

כן, ווגובי ניתנת רק על ידי רופא וניתן לקנות אותה רק באמצעות מרשם רופא.

השימוש בתרופה מותר החל מגיל 18.

התרופה ניתנת בזריקה.

בהחלט כן. חובה לעבור בדיקות, פרופיל רפואי בסיסי, התייעצות עם רופא, אבחון רלבנטי – ורק לאחר מכן, ובאם נמצאה התאמה, ניתן לקבל מרשם ל- Wegovy. 

וויגובי – Wegovy - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן