מילאן מדיקל - המרכז להרזיה

תוכנית כלה

איתך עד החופה

ליווי צמוד וזמינות 24/7 של יועצת התזונה הפרטית שלך, שתהיה לצידך לאורך התהליך ותוודא כי הוא עובר בצורה הטובה והנוחה ביותר עבורך.

בדרך שלך

תהליך שמתאים את עצמו אליך, תוך התחשבות בעומסים, אילוצים ושינויים לקראת היום הגדול ביותר שלך.

פשוט וקל

תוכנית פשוטה ויעילה, על מנת שהתהליך יעובר בצורה הטובה והנוחה ביותר - אחרי הכל, יש לך מספיק על הראש

אפשר לרדת עד 10 קילו ב4 שבועות בלבד !

בחורה צעירה בתמונה לפני ואחרי שהורידה במשקל

האירוע הכי חשוב בחייך מתקרב, ההכנות בשיאן, רף ההתרגשות עולה אך יחד איתו – עולים גם הלחץ והמשקל. 
אז מה עושים?

אנחנו מבינים. ליום הכי גדול שלך, ברור שתרצי להגיע כגרסה הכי טובה של עצמך ואנחנו כאן בשביל לעזור לך להגיע לשם.

הפלטפורמה היחודית של מילאן מדיקל מציעה אסטרטגיית הרזיה מותאמת אישית, המשלבת בין תפריט בריא ומאוזן ותרופות הרזייה חדשניות, והופכת את תהליך השינוי שלך למהיר, יעיל ונוח – בדיוק כמו שאת צריכה.

איך זה עובד?

בדיקת התאמה ואבחון

תוכנית לירידה במשקל

ליווי אישי

ליווי מומחים

ניהול תיק רפואי

אספקה מהירה של התרופות להרזיה

סיפורי הצלחה

בחורה בגופיה שחורה מחייכת

הכירי את שקד שלו

החברה הכי טובה שלך

שקד שלו היא מאמנת כושר ויועצת תזונה מנוסה. ברקורד המקצועי שלה מאות מטופלים שזכו לשפר משמעותית את איכות החיים שלהם, באמצעות מעבר לתזונה בריאה ולניהול אורח חיים בריא.
שקד מטמיעה בקרב המטופלים הרגלים נכונים לתזונה בריאה מותאמת מטרה ולשיפור היכולת הפיזית, תוך כדי תמיכה אישית לאורך כל הדרך. שקד מעניקה מהידע הרב ומהניסיון שלה במסירות כלפי כל מטופל ומחזקת כל לקוח בהתאם למסלול האישי שהותאם לו, עד להצלחה.

בהצטרפות לצוות המומחים שלנו ב'מילאן מדיקל' שקד מביאה שפע של ניסיון, ידע נרחב ומחויבות בלתי מתפשרת לתמוך במטופלים לקראת חיים בריאים יותר ורווחה מיטבית.

את בוחרת בנו כי...

יש לנו אסטרטגיית הרזיה בליווי רפואי אישי וזמין

זוהי תוכנית לירידה במשקל שלא דורשת שינוי בחיי היום יום

שימוש נכון בתרופות מוביל לשינוי הרגלי אכילה

דיאטה מבוססת תרופות הוכחה ככזו שמייעלת את הירידה במשקל

שאלות נפוצות

בתוכנית ההרזיה שתותאם לך אישית ב'מילאן מדיקל' תוכלי לרדת בין 5-10 קילו במשך 30-60 יום.

כמובן שזה אינדיבידואלי לכל אחת ואחד. אנחנו לא מבטיחים נוסחאות קסם, אלא אסטרטגיית הרזיה שנבנית אישית בשבילך, בהתאם לנתונים שלך ולאורח החיים שלך ולמשקל-היעד שאותו את רוצה להשיג, וכל זה בפיקוח רפואי בתוספת ייעוץ זמין בווידיאו-צ'ט מתי שנח לך.
אין כאן נוסחת קסמים, יש כאן אסטרטגיה מנצחת, מוכחת.

שימוש בתרופות הרזיה ובזריקות הרזיה בפיקוח רפואי, תוך מעבר לתזונה בריאה, מוכח מחקרית כמסייע להרזיה בטוחה ומהירה יחסית. משרדי הבריאות בארצות שונות ובתי חולים ברחבי העולם, בדגש על אירופה וארצות הברית, מדווחים על תוצאות מרשימות ועל ירידה במשקל של סביב 30% הודות לתרופות הרזיה.

המחקרים גם מוכיחים שהתרופות מזרזות את תהליך ההרזיה באופן משמעותי. תרופות להרזיה מרגיעות את תחושת הרעב ומסייעות להנעת חילוף החומרים בגוף וזה לכשעצמו מקדם ירידה במשקל.

אסטרטגיית ההרזיה שנתאים לך ב'מילאן מדיקל' כבר חתומה על הצלחה בקרב אלפי מטופלים שלנו, שרבים מאיתם הגיעו אלינו אחרי הרבה ניסיונות דיאטה כושלים ואובדן אמון ביכולת שלהם להוריד במשקל.

השיטה שלנו, שכאמור משלבת תפריט בריא ומאוזן, תרופה/זריקת הרזיה מותאמת אישית ותוכנית אימון גופני, במסגרת שיש בה מעקב ופיקוח וסיוע 'תוך כדי תנועה' לא משאירה לך מקום לכישלון.
את בתוך מערך תמיכה, והתרופה להרזיה משחררת אותך מהתלות באוכל ומתחושת הרעב הבלתי נשלטת.

אנחנו בטוחים שבתמכונת כזו תצליחי להשיג את המטרה שלך ויותר מזה – תצליחי לשמור עליו לאורך זמן ולשמור על אורח חיים בריא. אין כאן נוסחת קסמים, יש כאן אסטרטגיה מנצחת, מוכחת.

כמובן שהתשובה לזה היא שזה אינדיבידואלי ויחד עם זה מניסיון שלנו עם אלפי מטופלים, אין ספק שאת יכולה לרדת עד 10 קילו תוך חודש-חודשיים. זה אומר שאת צריכה לתכנן את תחילת התהליך מספיק זמן מראש, כך שבמועד של האירוע המטרה כבר הושגה. 

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן