מילאן מדיקל - המרכז להרזיה

הכירו את
סיפורי ההצלחה שלנו

הסיפור של מרין

תהליך מטורף עם ירידה של 14 ק"ג בתוך 3 חודשים בלבד! "הגעתי למשקל שרציתי ואפילו פחות מזה… וזאת תוך ליווי צמוד של כלל אנשי המקצוע."

בחורה שמחה אחרי שירדה במשקל

הסיפור של רואי

עם ליווי אישי וגישה נכונה לתהליך הצלחנו לרדת 23 ק"ג. התמיכה האישית והמקצועית שרואי קיבל סייעו לו רבות, וניכר שהעבודה של הצוות עשתה את שלה.

ילד שמח אחרי שירד במשקל

הסיפור של קטיה

קטיה הגיע אלינו במשקל של 77 ק"ג, ולאחר תהליך איכותי במיוחד, בו הצוות הרפואי ליווה אותה על בתוכנית מותאמת אישית, היא הצליחה לרדת 9 ק"ג!

אישה מבוגרת מאושרת אחרי שירדה במשקל

הסיפור של מרינה

באמצעות הכלים העומדים לרשותנו במרכז הרפואי של מילאן מדיקל, מרינה הצליחה לרדת 11 ק"ג על ידי תהליך נעים ורגוע, שלווה בצוות מקצועי במיוחד.

בחורה מבוגרת שמחה אחרי שירדה במשקל

מה הגורמים להצלחה?

יש לנו אסטרטגיית הרזיה בליווי רפואי אישי וזמין

זוהי תוכנית לירידה במשקל שלא דורשת שינוי בחיי היום יום

שימוש נכון בתרופות מוביל לשינוי הרגלי אכילה

דיאטה מבוססת תרופות הוכחה ככזו שמייעלת את הירידה במשקל

אז מה

הלקוחות שלנו

חושבים על התהליך?

איך זה עובד?

נגן וידאו אודות לרדת במשקל זה לא פשוט, אנחנו יודעים

שאלות נפוצות

ראשית, השיטה ייחודית רק לנו. 

היא כוללת הפניה שלנו לאנשי מקצוע מוסמכים לקבלת פרוטוקולים מותאמים אישית להרזיה, בשילוב תרופות שתומכות בירידה במשקל.
תשכחו ממסעות מפרכים, השיטה משחררת את כל מי שרוצה לרדת במשקל מביקורים אינסופיים אצל רופאים/דיאטניות/יועצי תזונה למיניהם/בתי-מרקחת וכו' ומכוונת להצלחה.

כל ההליך מתבצע אונליין, בפגישת ייעוץ אישית בווידיאו-צ'אט עם רופא משפחה שמתמחה בטיפול בהשמנת יתר: 
אבחון, בניית פרוטוקול טיפול אישי, התאמת תרופה ומינון.

הרופא מנפיק את המרשם לתרופה ואנחנו דואגים לשלוח את התרופה עד הבית! (למי שמעוניין לחסוך לעצמו 'ריצות')

'מילאן מדיקל', הפלטפורמה שמרכזת עבורכם את מיטב אנשי המקצוע מעולמות הרפואה, התזונה והספורט ומסייעת לכם לרדת במשקל ולשמור על התוצאות לאורך זמן.

מאחורי השיטה רופאים, דיאטניות, מאמני כושר ואנשי מקצוע שמתמחים מזה שנים בטיפול בבעיות של עודף משקל, השמנת יתר, מניעת סוכרת, ובתהליכי הרזיה בריאים, נכונים, מותאמים אישית.
בזכות הידע המצטבר והניסיון העשיר פיתחנו את השיטה המתקדמת בעולם להרזיה בטוחה, שיש לה הוכחות ותוצאות בשטח, ועכשיו אסטרטגיית ההרזיה הזו עומדת גם לרשותכם!

נחשוף בפניכם שיטה פורצת דרך לטיפול בהשמנת יתר באמצעות אסטרטגיית הרזיה אישית, בליווי תרופות שהוכחו עצמן מחקרית כבטוחות וכמקדמות ביעילות ירידה במשקל.
אלפי מטופלים שהופנו על ידנו למיטב אנשי המקצוע בתחום כבר עלו על המסלול של אורח חיים בריא, בזכות אסטרטגיית הרזיה ייחודית, בתהליך בטוח בריאותית וקל ליישום.

לכל מי שרוצה לרדת במשקל, לסגל הרגלי תזונה נכונים ומותאמים אישית ולעבור לאורח חיים בריא. ולכל מי שרוצה לייעל את התהליך בסיוע תרופות הרזיה/זריקות הרזיה, בפיקוח רפואי. התכנית מתאימה לבוגרים מבוגרים ילדים ובני נוער.

זה עובד בהצלחה ועם הוכחות בשטח. רבים מהמטופלים מצליחים להוריד במשקל עד 10 קילו תוך חודשיים, ובעלי עודף משקל משמעותי מצליחים להוריד אפילו 20-30 קילו במשך חצי שנה עד שנה. השילוב של תזונה נכונה מותאמת אישית, תרופות הרזיה במינון מוקפד ומותאם אישית ותכנית פעילות גופנית מוכיח את עצמו. למעלה מ-80% מהמטופלים מצליחים לשמור על המשקל החדש לאורך שנים.

תשאלו את כל מי הצליח בזכות המסלול שלנו, לרוב מדובר באנשים שניסו אינספור תוכניות הרזיה ופתרונות דיאטה, ורק הנוסחה המנצחת והבטוחה בריאותית שהתאמנו עבורם הביאה אותם לירידה משמעותית במשקל, להרזיה בטוחה שנשמרת לאורך זמן.

כל הרופאים וכל המומחים

במקום אחד!

ערוץ היוטיוב שלנו עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן