וויגובי סופר פארם – באיזה בתי מרקחת ניתן לקבל את התרופה?

תרופת הוויגובי ששיגעה את העולם, הגיעה לארץ בשנה האחרונה ומהר מאוד החליפה את תרופת האוזמפיק שהייתה בשימוש עד כה כזריקת הרזייה וירידה במשקל. בהתאם לביקוש הרב, רבים מהמטופלים או מהאנשים שרצו להתחיל להשתמש בזריקת ההרזייה החדשה, לא ידעו היכן למצוא אותה, ותהו האם ניתן לרכוש אותה בבתי המרקחת. אז האם ניתן למצוא וויגובי סופר פארם? אם כן, אז באילו דרכים? על זאת ועוד נדבר היום.
תמונה של מסדרון בבית מרקחת

למי שלא שמע: הכירו את תרופת הפלא לירידה במשקל

ניתן לרכוש וויגובי סופר פארם? קודם כל התשובה היא כן, נרחיב על כך בהמשך הכתבה, אחרי ששנים רבות הייתה בשימוש נרחב בארצות הברית, תרופת ה-Wegovy הגיעה במהלך השנה האחרונה לארץ, והחליפה את מקומה של האוזמפיק. שתי תרופות אלו משתייכות למשפחת הזריקות להרזייה, אך תרופת האוזמפיק שהייתה בשימוש עד כה, אינה פותחה לצורך ירידה במשקל אלא לטיפול בחולי סוכרת. אי לכך, ראה לנכון משרד הבריאות לאשר יבוא של זריקות האוזמפיק, שמטרתן הראשית הינה ירידה במשקל והרזייה.

ואכן, יעילותה הרבה של אוזמפיק מוכחת, וביכולתה לסייע בירידה של כ-20% ממשקל הגוף בתוך שנה אחת בלבד. אופן השימוש בה כמובן מתבצע על פי מינון בפיקוח ויעוץ רופא מומחה, ובעלייה הדרגתית במינון לצורך יעילות מקסימלית תוך שמירה על בריאות המטופל.

התרופה מותנית בהצגת מרשם: מי זכאי לקבל מרשם ל-Wegovy?

על מנת לקבל את התרופה, בכל דרך שהיא, על המטופל להציג מרשם רפואי תואם. את קבלת המרשם, מאשר משרד הבריאות בתנאי שהמטופל עומד במספר קריטריונים עיקריים אשר מעידים על מצבו הרפואי:

  1. סף גיל של 18 ומעלה
  2. מדד BMI (יחס משקל-גובה) הנע בין 27 ל-30 בנוסף לגורם סיכון אחד בהקשר של משקל עודף כגון סוכרת, לחץ דם גבוה, עודף כולסטרול ועוד.
  3. מדד BMI העומד על 30 ומעלה, אשר מעיד כי המטופל נמצא במצב של השמנת יתר חמורה.

במידה והמטופל/ת עומדים בסף הגיל ובאחד מהתנאים הנוספים, הם זכאים לקבל מרשם וויגובי, ולפנות לגורמים השונים המספקים את התרופה עצמה.

וויגובי מרשם, איך מקבלים מרשם לוויגובי און ליין?

רוקח משלב ידיים ומחייך על רקע של בית מרקחת

וויגובי סופר פארם: האם אפשר לקבל את התרופה דרך בית המרקחת?

לאור הביקוש הרב, עולה השאלה בדבר המקומות אשר מספקים את תרופת הוויגובי, ובפרט האם ניתן לקבל וויגובי סופר פארם. אז ראשית כל, התשובה לכך היא כן – בהחלט ניתן לקבל את תרופת הוויגובי דרך בית המרקחת של סופר פארם. עם זאת, מאחר שמדובר בתרופה שמחייבת מרשם רופא, כלומר יש צורך במרשם וויגובי על מנת לקבל את הזריקות, הדרך היחידה העומדת בפניכם על מנת לקבל אותה מבית המרקחת של סופר פארם, היא לגשת לאחד הסניפים של הרשת, ולקבל את התרופה באופן פיזי. (זאת בניגוד לתרופות ללא מרשם אותן ניתן להזמין את האתר).

אי לכך, אמנם ניתן לקבל וויגובי סופר פארם, אך אפשר להסכים שאמנם לא מדובר בדרך מסובכת ומורכבת מאוד, אך גם לא מדובר בדרך הפשוטה והנוחה ביותר.

סופר פארם או בדרכים אחרות: איך מומלץ לקבל את התרופה?

אחרי שהבנו שאכן ניתן לקבל וויגובי סופר פארם, אך בו בזמן לא מדובר בדרך הפשוטה והנוחה ביותר, עולה שאלה נוספת והיא "מה הדרך המומלצת לקבלת התרופה?". ובכן לצד וויגובי סופר פארם, גופים רבים לרבות מילאן מדיקל, מספקים את כלל השלבים והתהליך של קבלת הוויגובי וצריכת התרופה, במקום אחד, נגיש ונוח.

כמו כן, ייתכן שתמצאו בתי מרקחת נוספים אשר מספקים גם הם את התרופה עבור מטופלים, אך שוב, מאחר שמדובר בתרופה אשר מחייבת מרשם רופא, אי אפשר לדלג על שלב ההגעה העצמית לסניף, וקבלת התרופה באופן פיזי. אז מה עושים? הפתרון כבר כאן – מילאן מדיקל!

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

מה עושים אם התרופה יקרה עבורי או שאני לא מעוניין להשתמש בה?

תרופת הוויגובי היא אמנם פתרון מושלם ויעיל עבור כל מי שמעוניין לרדת במשקל בצורה נוחה ומהירה באופן יחסי, אך בהחלט לא לכולם היא מתאימה וזה בסדר גמור. כמו בתחומים רבים אחרים, גם במקרה של נטילת וויגובי ישנם לא מעט פתרונות אלטרנטיביים בהם ניתן להיעזר במקרים שונים. מתי בדיוק? זה לא באמת משנה, בין אם במקרים בהם מחיר התרופה גבוהה מדי עבורכם, בין אם ישנה מגבלה רפואית שמונעת מכם לעשות שימוש בתרופה, ואפילו במקרים בהם אתם כן נוטלים וויגובי, אך מעוניינים בדרך פעולה נוספת – כך או כך, פתרון אלטרנטיבי הוא משהו שמטופלים מחפשים לא פעם.

אז מה עושים במקרה כזה, ואיזה פתרון אלטרנטיבי יכול להיות לתרופת הפלא? ובכן סביר להניח שלא תמצאו פתרון יעיל ומהיר כמו וויגובי, אך בהחלט ניתן למצוא כלים לירידה יעילה ונכונה במשקל, כאשר אחד האמצעים עליו אנחנו ממליצים במילאן מדיקל הוא אורח חיים בריא וכלל המרכיבים המתלווים אליו.

בין חברות רבות בארץ, חברת הרבלייף ישראל מהווה חברה מובילה ומקצועית בכל הקשור לתחום הסתגלות לאורח חיים בריא, פעיל ונכון, שמבוסס על פעילות גופנית אידיאלית, תוספי תזונה טבעיים, תפריט מאוזן ואישי ועוד.

כל אלה, ניתנים בהרבלייף לצד מעטפת מקצועית ומנוסה, ובהחלט יוכלו לסייע לכם במידה שאתם מעוניינים בפתרון אחר לירידה במשקל, במקום זריקת ההרזייה. כמו כן, מעבר לירידה במשקל מדובר בפתרון אשר מסגל לעצמכם גם דפוס התנהגות חיובי שישאר איתכם לאורך זמן.

מילאן מדיקל: מלווים אתכם לאורך כל התהליך!

מילאן מדיקל, אשר מתמחה בעולם ההרזייה והירידה במשקל ובכל תחומיו השונים, מספקת עבור כלל לקוחותיה את השירות המושלם והמקיף ביותר בכל הקשור לצריכת תרופת הוויגובי, לצד שירותים נוספים הקשורים לירידה במשקל.

קבלת מרשם וויגובי, תהליך צמוד ומקצועי הכולל בין היתר שירות יעוץ רופא מומחה טרם ובזמן הירידה במשקל, ליווי ותמיכה צמודים ועקביים בכל רגע נתון ולאורך כל תהליך ההרזייה, קבלת התרופה עד הבית בכל פעם ללא צורך ללכת לבית המרקחת ועוד – כל אלו, מהווים רק חלק מהשירות אותו אתם יכולים לקבל אצלנו. כל זאת כמובן, לצד יחס אדיב, מקצועי ואיכותי שמוענק לכם על ידי אנשי הצוות המעולים שלנו.

כך, בשיתוף פעולה, אנחנו יכולים לספק לכם את כל מה שדרוש על מנת שתצליחו לרדת במשקל בגדול ובקלות, בלי כאבי ראש ודאגות מיותרות, וכל זה בלי שתצטרכו להפוך עולמות. רוצים לשמוע פרטים נוספים ולהצטרף למטופלים שכבר הצליחו להרזות וליהנות מהתהליך? צרו איתנו קשר עוד היום!

הכירו את סיפור ההצלחה של מילאן מדיקל!

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

וויגובי סופר פארם – באיזה בתי מרקחת ניתן לקבל את התרופה? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן