בריאות הנפש וירידה במשקל

מתכננים להתחיל תהליך דיאטתי כזה או אחר? מתלבטים אם ליטול תרופות להרזיה וירידה במשקל? חוששים מפני הקשר בין בריאות הנפש וירידה במשקל בכל דרך שהיא? אם כן, הגעתם למקום הנכון. למה? כי אספנו עבורכם את מגוון הרופאים המומחים והמקצועיים שלנו במילאן מדיקל, והבאנו לפניכם את כל מה שחשוב לדעת על הקשר בין בריאות הנפש לירידה במשקל.
אישה צעירה רוקדת במטבח ליד פירות ושלט עם כיתוב

נפש האדם ומשקל גוף – מה הקשר בין השניים?

שמירה על משקל תקין מקורה באורח חיים בריא. מנגד, ירידה במשקל או הרזיה, הן תהליכים שאורכים זמן ודורשים מאמץ של ממש עד להשגת התוצאות הרצויות. ירידה במשקל יכולה להתבצע בכמה דרכים עליהן נדבר בהמשך, אך תחיל נדבר על נושא חשוב יותר, והוא הקשר בין בריאות הנפש לבין ירידה במשקל.

אם כן, רובנו מכירים את עניין הדימוי העצמי והאכילה הרגשית אשר מבססים את הקשר בין הנפש למשקל הגוף, ומכאן באמת נגזר הקשר המשמעותי. במקרים רבים, ירידה במשקל (באופן מבוקר ונכון!) יכולה להשפיע ישירות על בריאות הנפש לטובה. לכן, נשאלת השאלה "איך יורדים במשקל בצורה נכונה, וכיצד זה משפיע בדיוק על בריאות הנפש?", שאלה שעליה ננסה לענות מעכשיו ועד סוף המאמר.

3 דרכים להרזיה וירידה במשקל

על מנת להבין תחילה את הקשר בין בריאות הנפש לבריאות הגוף, נבין אילו 3 דרכים מרכזיות קיימות לנו עבור ירידה במשקל, כאשר בתוכנית ירידה במשקל צוות המומחים של מילאן מדיקל מספק מענה ומייעץ על כולן, וכמובן מייעץ על הדרך הנכונה ביותר עבורכם באופן אישי, ומלווה אתכם לאורך כל הדרך.

  1. תזונה – בראש ובראשונה הדרך הבריאה ביותר, הן לגוף והן לנפש, על מנת לרדת במשקל היא דרך המזון אותו אנו מכניסים לגוף. שמירה על תזונה מסודרת, בריאה באופן מבוקר ונכון, יוכלו להוביל לירידה במשקל ושמירה על כך כאורח חיים.
  2. פעילות גופנית – מעבר לתזונה, גם פעילות גופנית מהווה תפקיד חשוב בכל הקשור הן לירידה במשקל והן לבריאות הנפש. מצד אחד, מדובר על דרך לשרוף קלוריות ולרדת במשקל, ומהצד השני במהלך פעילות גופנית משתחררים הורמונים בגוף אשר מספקים תחושת רוגע וסיפור לנפש.
  3. תרופות ייעודיות – אם אין באפשרותכם לקיים אורח חיים בריא לצורך ירידה במשקל, או במקרה שאורח החיים שלכם בריא אך בכל זאת אתם לא מצליחים להרזות, ישנה תחלופה רפואית נוספת, והיא תרופות להרזיה על כך ממש עכשיו.

ילדה צעירה מחזיקה כלי בישול במטבח

שמירה על בריאות הנפש תוך ירידה במשקל באמצעות תרופות – כך תעשו זאת

הדרכים הטבעיות לירידה במשקל ברורות ומוכרות לכולנו. לכן, נרחיב כעת דווקא יותר על האלטרנטיבות הרפואית, הלא הן התרופות לירידה במשקל.

שם התרופה הסבר
אוזמפיק תרופה המיועדת עבור חולי סוכרת סוג 2 וכן עבור ירידה במשקל. באה לידי שימוש בזריקות להרזיה, אך ניתנת גם כטבליות תחת השם "ריבלסוס".
וויגובי מזרקים מוכנים מראש המכילים תמיסה מיוחד שמטרתה לסייע בתהליכי הרזיה וירידה במשקל, עבור אלו שמתקשים לעשות זאת רק על פי אורח חיים בריא.
סקסנדה גם כאן מדובר על תרופה שמיועדת להתמודדת עם מקרי השמנה וצורך לרדת במשקל. וכן, גם כאן מדובר על נטילה על ידי הזרקה תת עורית.

ליווי רפואי מקצועי מהתחלה ועד הסוף – בריאות הנפש

שמעתם שלאוזמפיק תופעות לוואי מסוכנות? אתם מעוניינים להתחיל טיפול תרופתי כזה או אחר ולא יודעים איך? רוצים להתחיל הליך של ירידה במשקל? אם התשובה לאחת מהשאלות האלו או יותר היא כן, גם אחרי המאמר, ותוך כל זה חשוב לכם לשמור על בריאות הנפש שלכם (מן הסתם), מילאן מדיקל כאן בשבילכם.

אצלנו אתם נמצאים קודם כל ומעל הכל. צוות המומחים הרפואיים שלנו, נמצאים כאן על מנת להכווין, ללוות ולסייע לכם בכל מה שקשור לתהליך הירידה במשקל, ולדאוג כמובן שאתם מבצעים אותו בצורה נכונה, שמתאימה לכם באופן אישי, ולא פוגעת בכם בריאותית או פיזית מה אתם צריכים לעשות? פשוט מאוד, להרים טלפון ולחייג אלינו עוד היום!

צרו קשר

על פי רוב, אין בתכליתן של תרופות ההרזיה השונות לפגוע או להזיק לבריאות הנפש שלכם. עם זאת, במקרים ספציפיים עלולות להופיע תופעות לוואי כאלו ואחרות הקשורות לנושא, ולכן חשוב מאוד להתייעץ מראש עם גורם רפואי מוסמך, וכן לדאוג לליוויו במהלך נטילת התרופות.

כמובן! ישנו מגוון של תרופות שונות המאפשרות ירידה בטוחה ונכונה במשקל, שתחזיק לאורך זמן תסייע לכם להגיע למטרות שלכם במהירות רבה.

שמירה על משקל צריכה לכלול שגרת אורח חיים נכונה. זו, מורכבת מתזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, ושקט נפשי ככל הניתן.

תרם נטילת תרופות הרזיה, חשוב מאוד להתייעץ ולקיים שיח עם רופא מוסמך בתחום. הוא, ורק הוא, יכול להכווין אתכם לתרופות הנכונות עבורכם, למנוע ממכם להגיע לתרופות לא טובות, וכמובן ללוות אתכם בתהליך ההרזיה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר מבלי לגרום נזק.

בריאות הנפש וירידה במשקל - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן