אילו תרופות לירידה במשקל לא הצליחו?

אם יצא לכם לנסות כמה וכמה דיאטות כאלו ואחרות, אך ללא תוצאות משמעותיות כפי שרציתם, ודאי הגעתם בשלב זה או אחר לעולם התרופות. נטילת כדורים, זריקות או כל דרך אחרת שהיא, אשר לטענת הרופאים מסייעת להרזיה וירידה במשקל. אבל עצרתם פעם לחשוב אילו תרופות לירידה במשקל לא הצליחו? האם אתם משתמשים עד היום בתרופות שהיעילות שלהן לא גבוהה, ואתם יכולים להחליף אותן בתרופות הרזיה טובות יותר? ובכן בדיוק על שאלות אלו נענה היום, בנוסף למספר דברים שהמומחים במילאן מדיקל רצו שתדעו. אז קדימה, בואו נתחיל!
שולחן עם תרופות וסרט מדידה

ירידה במשקל באמצעות נטילת תרופות – יש דבר כזה בכלל?

ירידה במשקל, דיאטות, הרזיה, כל אלו הם מונחים שאין מי שלא מכיר אותם, ויתרה מכך רבים מהאנשים גם חוו והביאו אותם לידי ביצוע באופן אישי בדרך זו או אחרת. עם זאת, פעמים רבות הדיאטות המסורתיות הטבעיות אינן יעילות כל כך, ולחלק מהאנשים אפילו אינן ברות ביצוע. לשם כך, יצרו בעולם הרפואה מספר תרופות שבין המטרות השונות שלהן נמצאות גם מטרות ירידה במשקל והרזיה. תרופות אלה ניתנות ללקיחה בדרכים שונות כגון כדורים, או בתצורה המוכרת יותר – זריקות להרזיה.

איך מודדים הצלחה של תרופה לירידה במשקל?

אמנם ישנו מגוון רחב מאוד של תרופות להרזיה וירידה במשקל, אך לא כל התרופות אכן יעילות ומסייעות במטרה הנחשקת. אז איך בכל זאת ניתן לומר האם תרופה יעילה או לא לירידה במשקל? ובכן לשם כך ישנן מספר דרכים:

  1. ייעוץ רפואי – בראש ובראשונה, הדרך למדידת יעילות תרופות היא באמצעות אנשי המקצוע, הלוא הם הרופאים. רופאי משפחה או רופאים מומחים, יוכלו לומר לכם באופן מבוסס אילו תרופות מומלצות יותר ואילו פחות.
  2. תחושה אישית – מעבר להמלצות הרופאים, מומלץ גם להסתמך על התחושה האישית שלכם. אם נטילת תרופה מסוימת מזיקה להרגשתכם, כנראה שהיא לא מתאימה לכם.
  3. מעקב אישי – דרך נוספת לבדיקת יעילותה של תרופה בכל הקשור לירידה במשקל היא כמובן מעקב אישי אחר המשקל. בהינתן חוסר שינוי במשקל לאורך זמן, ייתכן שהתרופה אינה יעילה לכם.

כדאי שתכירו: אלו הן התרופות לירידה במשקל שלא הצליחו

לאחר שהבנו מהן תרופות לירידה במשקל, נוכל כעת לדבר על התרופות המוצלחות יותר ואלו שקצת פחות. אם כן, נציין תחילה את 2 התרופות שהמומחים שלנו במילאן מדיקל פחות ממליצים עליהן, אשר נחשבות לתרופות בעלות אחוזי הצלחה והשפעה נמוכים. תרופות אלו פחות מומלצות לשימוש מאחר שהן אינן משתייכות למשפחת תרופות ה – GLP 1, וכן בשל תופעות הלוואי שלהן.

  1. קסניקל – תרופה שמטרתה העיקרית היא הורדת שומן בצואה, ובכך אמורה לאפשר ירידה במשקל. עם זאת, יעילותה של התרופה אינה גבוהה, ועל כן היא פחות מומלצת ומוצלחת.
  2. רזין – תרופה לירידה במשקל, אך בעלת הגבלות שימוש שאינן מאפשרות הרזיה נוחה ומיטבית. כמו כן, החומר הפעיל בתרופה אינו מסייע בירידה במשקל בצורה היעילה ביותר.

כמובן שמעבר ל-2 תרופות אלו ישנן תרופות נוספות אשר גם הן פחות מוצלחות, אך בשל הכמות הרבה לצערנו, לא ניתן לציין את כולן. כך או כך, במידת הצורך אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו ואנו נסייע לכם להבדיל בין התרופות המצליחות יותר לאלו שקצת פחות.

התרופות המוצלחות – הכירו את התרופות שאכן מסייעות להרזיה

כעת, משהכרנו את התרופות הפחות מומלצות והבנו שרמת יעילותן נמוכה, הגיע הזמן לעבור לתרופות שכן יסייעו לכם לרדת במשקל. נפתח ונאמר כי התרופות אותן נציג משתייכות רובן למשפחת ה – GLP 1, הבדל משמעותי בינן לבין התרופות הפחות מוצלחות.

שם התרופה מטרת התרופה אופן נטילת התרופה חומר פעיל
סקסנדה הפחתה במשקל לצד פעילות גופנית ואורח חיים בריא זריקות מוכנות מראש לירגלוטייד
ויקטוזה טיפול בסוכרת סוג 2 תמיסה להזרקה לירגלוטייד
אוזמפיק טיפול בסוכרת מסוג 2 וגם יעילה מאוד עבור טיפול בהשמנה זריקות מוכנות מראש סמגלוטייד
ריבלסוס טיפול בסוכרת מסוג 2 וגם יעילה מאוד עבור טיפול בהשמנה טבליות לבליעה סמגלוטייד
וויגובי תרופה לירידה במשקל תמיסה להזרקה בעט מוכן מראש סמגלוטייד

 

חוששים מתופעות לוואי? אל דאגה, כך תמנעו מהן מראש

כפי שציינו קודם לכן, אחד הדברים הבעייתיים בתרופות שלא הצליחו להוכיח את יעילותן בירידה במשקל, הוא תופעות הלוואי שלהן. עם זאת אין זה אומר שהתרופות המוצלחות חפות מתופעות לוואי. אז איך תוכלו למנוע תופעות לוואי? ממש כך:

  • הוראות נטילת התרופה – ראשית כל אתם חייבים לעקוב אחר הוראות התרופה. יצרני התרופה מכירים אותה בצורה הטובה ביותר, ועל כן יש להשימע להוראותיהם.
  • תחושה אישית – עם תהליך נטילת התרופה, חשוב שתהיו קשובים לעצמכם ובבקרה על המצב הגופני שלכם. כך, תוכלו לדעת אם תופעות הלוואי משפיעות עליכם, ובמידת הצורך לטפל בהן.
  • הנחיית הרופא – תרופות להרזיה וירידה במשקל ניתנות כמעט תמיד לפי מרשם רופא. בהתאם, הרופאים מנחים אתכם כיצד יש ליטול את התרופה, וכך עליכם לפעול.

 

אישה נשענת על שולחן במטבח ליד מיץ ירוק

מה הכי חשוב לדעת רגע לפני שמתחילים בטיפול תרופתי לירידה במשקל

לצד כל התרופות, הטובות ואלו שפחות, עדיין עולה השאלה "איך אפשר לרדת במשקל בצורה טובה ונכונה?". ובכן כאמור, אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך הירידה במשקל הוא הליווי הרפואי המקצועי והצמוד. בין אם לטובת הכוונה עבור אילו תרופות לירידה במשקל לא הצליחו ולכן לא יהיו יעילות, ובין אם עבור דברים אחרים כגון שמירה על יעילות התרופה שאתם כן נוטלים, השגחה על הבריאות שלכם וכדומה. אז מה צריך לעשות כדי ליטול תרופה להרזיה בצורה נכונה? פשוט מאוד – להיצמד להנחיות ולסיוע הליווי הרפואי!

מחפשים דרך בטוחה ומבטיחה לירידה במשקל? אנחנו כאן עבורכם!

אם אתם רוצים לרדת במשקל, ומחפשים תרופות להרזיה שיהיו יעילות אך בו בזמן לא יפגעו לכן בבריאות, אנחנו במילאן מדיקל נמצאים כאן עבורכם. אצלנו, תוכלו למצוא מגוון שירותי ליווי וייעוץ מקצועיים בכל הקשור לתחומי ההרזיה והטיפול בהשמנה, ובכך להגיע לתוצאות שאתם רוצים מבלי לפגוע בעצמכם. בעזרת תוכנית ירידה במשקל צוות המומחים של מילאן מדיקל מאפשר לכם תהליך נכון, יעיל ובריא. רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר עוד היום!

לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

תרופת קסניקל אכן מיועדת עבור ירידה במשקל באמצעות הורדת שומן בגוף. עם זאת, בשל תופעות הלוואי שלה והחומר הפעיל שבה אשר אינו יעיל ומוצלח במיוחד, תרופה זו אינה נמנית בין התרופות המצליחות בתחום.

תרופת האוזמפיק נחשבת לאחת מתרופות הדגל של תחום הירידה במשקל. מדובר על זריקות לירידה במשקל, ויעילות התרופה מוכחת, הודות לחומר הפעיל בה, ולאופן שיטת הפעולה שלה.

כדי לדעת האם התרופה אותה אתם נוטלים אכן יעילה ומוצלחת לצורך ירידה במשקל והרזיה, הכי טוב ובטוח זה לפנות לייעוץ מקצועי רפואי, אשר יוכל להגיד לכם בצורה מוכחת האם מדובר בתרופה מצליחה או לא.

ירידה נכונה במשקל, באמצעות תרופות להרזיה, מתבצעת בצורה הטובה ביותר בעזרת תוכנית ירידה במשקל אשר ניתנת לכם בהתאמה אישית. תוכניות כאלו ניתן למצוא במגוון מכונים ייעודיים כגון המכון שלנו, מילאן מדיקל.

אילו תרופות לירידה במשקל לא הצליחו? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן