אוזמפיק בסל התרופות, מה זה אומר?

אחת התרופות המוכרות ביותר בעולם הדיאטות, שמקורה מצוי בתחום הסוכרת, היא תרופת האוזמפיק. מדובר על תרופה שאינה נמצאת בהישג ידם של האנשים שזקוקים לה, ומכאן עולה השאלה "האם אוזמפיק בסל התרופות? ומה זה אומר בדיוק?". ובכן בדיוק על השאלה הזו, כמו גם על שאלות נוספות הקשורות לתרופה ולאופן קבלת הזכאות לה, ענינו עבורכם במילאן מדיקל בכתבה הבאה.
רופאה מודדת קלינתית מאושרת בהיקף בטן

תרופת האוזמפיק בסל התרופות: זו התרופה שכל חולה סוכרת חייב להכיר

אחת התרופות משגעות את עולם ההשמנה וכן את עולמם של הסוכרתיים היא תרופת האוזמפיק, אשר מקבילה לתרופת הריבלסוס ודומה לחברותיה לתחום לרבות הוויגובי. עם זאת, על אף יעילותה הרבה בנושא ירידה במשקל וטיפול בהשמנת יתר, תרופה זו נמצאת בסל התרופות אך ורק עבור חולי סוכרת סוג 2, וגם אז עליכם לעמוד ב-3 מדדים מיושנים ולא בני זמננו, כפי שמפורט להלן:

  1. בני הגיל 18 ומעלה
  2. להיות עם מדד BMI 30, מדד מסת גוף, המעיד על השמנת יתר במצב חמור
  3. להיות עם מדד BMI 27 ובעלי אחד מגורמי הסיכון הבאים: סוכרת, לחץ דם מעבר לנורמה או רמות כולסטרול גבוהות בדם.

כאמור, מדובר בשיטות מיושנות שאינן מאפשרות לכל אדם שזקוק לתרופה, באמת להיות זכאי לה בסל התרופות ולקבל מרשם רופא מחייב.

כך תוכלו להשיג את התרופה בצורה נוחה ויעילה

אם כן, על אף שיש צורך במדדים מסוימים כדי לקבל זריקות להרזיה של אוזמפיק, עדיין מדובר על תהליך לא פשוט ונוח במיוחד. הצורך בבירוקרטיה מרובה, בדיקות חוזרות והכרה רפואית מקצועית במצבים רפואיים כאלו ואחרים, הופכים את התהליך למורכב. בדיוק כאן, אנחנו במילאן מדיקל נכנסים לתמונה בתור גורם ליווי מקצועי, כדי לסייע לכם לקבל זכאות ומרשם רופא בצורה קלה הרבה יותר. איך זה מתבצע? באופן פשוט מאוד, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו, ואנו נעזור לכם בכל ההליך הרפואי הדרוש לכם באופן אישי.

כמה עולה אוזמפיק? על פי מה המחיר נקבע? כל זאת תוכלו לקרוא בכתבה הבאה אוזמפיק מחיר .

רופאה מדברת בטלפון ומחייכת

כמה דברים שחשוב לדעת על אוזמפיק רגע לפני שמתחילים את הטיפול

לאחר שהבנו כיצד ניתן לקבל את תרופת האוזמפיק כחלק מסל התרופות בצורה נוחה ויעילה, ישנם עוד מספר דברים שחשוב לנו שתהיו מודעים אליהם רגע לפני שאתם פונים אלינו לקבלת סיוע או רוכשים את התרופה.

המאפיין הסבר
מטרת התרופה תרופה לטיפול במשקל גוף לא תקין לרבות כזה הנגרם כתוצאה מסוכרת סוג 2
נטילת התרופה נטילת התרופה מתבצעת על ידי זריקה תת עורית
מחיר התרופה המחיר בבית מרקחת זהה למחיר התרופה לאחר סיוע רואי חיצוני והוא עומד על סך של כ-500 ש"ח
תופעות לוואי לאוזמפיק תופעות לוואי שונות, כאשר מניעתן מתבצעת בצורה הטובה ביותר לאחר ובעזרת סיוע רפואי נכון וליווי צמוד.

 

מילאן מדיקל – ליווי רפואי צמוד ומקצועי!

קבלת תרופת האוזמפיק כחלק מסל התרופות דורשת הכרה של משרד הבריאות במצבכם הרפואי. כפי שראיתם, לא מדובר על תהליך פשוט כל כך, אלא אם סיוע וליווי רפואי מקצועי נכנס לתמונה. לכן, אנו במילאן מדיקל עומדים לרשותכם. כחלק מתוכנית ירידה במשקל צוות המומחים של מילאן מדיקל מסייע לכם בכל הקשור לתחום, הן עבור חולי סוכרת סוג 2 והן עבור אנשים אשר נמצאים במצב חמור של השמנת יתר. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם בכל מה שצריך.

כן. קבלת אוזמפיק אכן מתאפשרת כחלק מסל התרופות, אך זאת רק במידה שאתם חולים בסוכרת מסוג 2. כל צורך אחר שהוא אינה כלול בסל התרופות.

ריבלסוס היא למעשה התרופה המקבילה לאוזמפיק. ההבדל בין 2 התרופות הוא אופן נטילתן כאשר אוזמפיק מתבצעת על ידי זריקות וריבלסוס על ידי טבליות.

ישנן מגוון תרופות שיכולות לסייע בירידה במשקל ובמקרי השמנת יתר כגון זריקות שונות להרזיה וכן כדורים וטבליות. על הסוגים השונים תוכלו לקבל עוד מידע אצלנו במילאן מדיקל.

ירידה מבוקרת, מאוזנת ובריאה במשקל, המבוססת על תרופות, מתבצעת באופן הטוב ביותר כאשר ישנו ליווי צמוד של גורם רפואי מקצועי ומומחה בתחום.

אפשר לקבל תוכנית טיפול מדוייקת גם דרך יעוץ מומחה און ליין במילאן מדיקל.

אוזמפיק בסל התרופות, מה זה אומר? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן