וויגובי Wegovy הגיעה לישראל – איך מקבלים מרשם און ליין?

אחרי שחיכינו במשך זמן רב, סוף סוף היא כאן - תרופת הוויגובי! מי מכם שכבר לא יכול לחכות, ודאי משתוקק להבין כיצד ניתן לקבל את התרופה הנחשקת. אז רגע לפני שהיא נוחתת בארץ, ולצד מחסור מטורף בעולם, מילאן מדיקל מציעה ללקוחות מרשם און ליין בליווי ייעוץ רפואי, וכן קבלת התרופה עד הבית עם תיאום תורים מהיום למחר. רוצים לשמוע עוד? אז קדימה בואו נתחיל!
עטים עם הכיתוב wegovy

תרופת הפלא כבר כאן – הכירו את הוויגובי

לאחר שהתפשטה ברחבי ארצות הברית במהלך השנים האחרונות, תרופת הפלא להרזייה – וויגובי, ירידה במשקל ומניעת שבץ מוחי תגיע במהלך השבוע הבא גם לישראל. התרופה, שהמלאי שלה קצוב ומצומצם במיוחד, תינתן לחולי סוכרת והשמנת יתר כאחד, וזאת לצד מרשם רופא פרטי ולאחר אישור משרד הבריאות.

המחיר עבור התרופה ינוע בין כ-760 ש"ח ויגיע עד לכ-1,250 ש"ח בשלב מסוים, כאשר המינון של התרופה מתחיל מ ¼ מ"ג, ומגיע ל 2.4 מ"ג באופן הדרגתי לאורך זמן. נשמע קצת מפוצץ? בואו נבין את הדברים לאט לאט, וקצת יותר לעומק.

מהי תרופת הוויגובי?

את תרופת הוויגובי פיתחה חברת התרופות הדנית "נובו נורדיסק", אשר בראשית הדרך הייתה מיועדת לחולי סוכרת, במטרה לחקות את הורמון ה-GLP 1 שמטרתו הורדת רמת הסוכר בדם.

לאחר שיווק התרופה, הגיעו למסקנה בחברת התרופות כי לתרופה ישנן יכולות דיכוי תיאבון, ובהתאם פותחה התרופה גם לשימושי הרזייה וירידה במשקל עבור מצבים של השמנת יתר.

תרם עידן תרופת הוויגובי אשר נמצאה בעלת יכולות הירידה במשקל הגבוהות ביותר לצד הורדת הסיכויים למחלות לב ושבץ מוחי, פותחו 2 תרופות דומות:

 1. סקסנדה – תרופה להרזייה שהובילה ליריד של כ-8% במשקל.
 2. אוזמפיק – תרופה מוכרת וידועה כיום גם היא לירידה במשקל, אשר פותחה לראשונה עבור חולי סוכרת, וכיום משמשת ל-2 סוגי האוכלוסיות בדומה לתרופת הוויגובי.

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

בואו נדבר תכלס: אלו הנתונים שבאמת מעניינים אותנו על התרופה

כאמור, ישנם מספר דברים פרקטיים אודות התרופה כגון המחיר, המינון וכיצד ניתן לקבל את התרופה, עליהם דיברנו בהתחלה, אך עכשיו הגיע הזמן לפרט עליהם מעט יותר.

 • מינון – המינון הראשוני של התרופה עומד על 0.25 מ"ג, שחודרים לגוף האדם על ידי זריקה בבטן אחת לשבוע. מינון זה, עולה בהדרגה עד למינון של 2.4 מ"ג, וזאת כדי למנוע תופעות לוואי מיותרות.
 • רכישת התרופה – התרופה שתגיע בקרוב לארץ, תינתן לזכאים לה על ידי מרשם של רופא פרטי. אצלנו במילאן מדיקל, תוכלו לקבל את המרשם הנחשק און ליין עד הבית. תיאום הייעוץ הרפואי של המומחים במילאן מדיקל, מתבצע מהיום למחר, וכך תוכלו להנות מהתרופה במהירות שיא.
 • אספקת התרופה – את התרופה ניתן יהיה להשיג בבתי המרקחת השונים החל משבוע הבא, אך בשל מחסור עולמי במלאי של וויגובי, ייתכן וזמינות התרופה תהיה הדרגתית.
 • מחיר התרופה – עלות התרופה עבור 0.25 מ"ג, כמינון ראשוני, עומדת על 760 ש"ח. עם זאת, בשל עליית המינון, המחיר הסופי יעמוד על 1,250 ש"ח.
 • תופעות לוואי – את התרופה ניתן להפסיק ליטול בכל עת, בהנחה אין לכם צורך בירידה נוספת במשקל. עם זאת, מחקרים מראים כי אלו שהפסיק ליטול את התרופה, נטו לעלות חזרה במשקל. כל זאת, לצד תופעות לוואי אופציונליות "סטנדרטיות" ולא חריגות כגון נפיחות, הקאות, שלשולים ובחילות, כמו גם חוסר תיאבון בנוגע למאכלים מסוימים.

2,3 ש-גר: כיצד פועלות זריקות ההרזייה?

לאחר שהבנו את המידע הפרקטי בעניין, בואו נבין על קצה המזלג כיצד פועל התרופה. אם כן, זריקת ההרזייה וויגובי, פועלת ב-3 מישורים מרכזיים באופן מקביל בגוף האדם:

 1. אינסולין – הורמון ה GLP 1 שבזריקה, מעלה את רמת האינסולין בדם, שבמילים אחרות גורם לירידה ברמת הסוכר מסוג גלוקוז בדם.
 2. גלוקגון – לצד האינסולין, הורמון הפעיל בוויגובי מקטין את הפרשת הורמון הגלוקגן, שתפקידו להעלות את רמת הגלוקוז בדם, ובכך מאפשר רמת סוכר נמוכה יותר במחזור הדם.
 3. תחושת שובע – מולקולת ה GLP 1 מאיטה בנוסף לכל את המהירות והקצב שבה מתרוקנת קיבת האדם הנוטל את התרופה, ובכך גורמת לו לתחושת שובע ודיכוי תיאבון. נוסף על כך, היא משפיעה על המוח ומפחיתה, מסיבה שעדיין לא ברורה, את הרצון לזלילת מזונות עתירי שומן. כך, תהליך ההרזייה מתבצע בצורה מהירה הרבה יותר.

רגע לפני שרצים לבתי המרקחת: כמה דברים אחרונים בנוגע לתרופה

כפי שצויין קודם לכן, נטילת התרופה מתבצעת באופן התואם את הצורך שלכם. השפעת התרופה מתחילה כבר לאחר ימים בודדים, כאשר העצימות המלאה מגיעה עם שלב המינון הגדול ביותר, העומד על 2.4 מ"ג. כמובן שלא מדובר על תרופת פלא, ולצד השימוש בה מומלץ ואף נדרש לבצע שינוי מסוים בהרגלי תזונה ואורח חיים בריא יותר, אך בהחלט מדובר באמצעי מסייע ומוכח.

לשם קבלת המרשם הפרטי המדובר, נדרש מהלקוח לעבור ייעוץ רפואי תואם, ולעמוד ב-1 מוך 3 הקריטריונים הבאים:

 1. ערך BMI של לפחות 27, וכן קריטריון נוסף אשר מהווה גורם סיכון כגון סוכרת, יתר לחץ דם וכדומה.
 2. ערך BMI של 30 ומעלה
 3. עודף משקל ברמת סיכון בריאותי בתנאים מסוימים

למי שלא בקיא, נציין כי BMI הוא מדד לחישוב מסת גוף ביחס לגיל ולגובה, על מנת למדוד תקינות משקל הגוף.

רופא במשרד במהלך וידאו צאט עם מטופל

רוצים להיות הראשונים לקבל וויגובי בארץ? מילאן מדיקל היא הפתרון האידיאלי לכך!

אז אם אתם מעוניינים לקבל את המרשם והתרופה עד הבית, מהיום למחר ובתהליך און ליין, מילאן מדיקל היא הכתובת עבורכם.

הודות למיטב המומחים שלנו בתחום, והניסיון הרב שלנו בעולם תרופות ההרזייה, ובפרט בתחום הוויגובי, נוכל לספק לכם את התרופה על אף המחסור העולמי, בצורה נוחה, פשוטה וקלה. אז אם אתם מעוניינים לתאם שיחת ייעוץ עם רופא מומחה מהיום למחר ובכך להבטיח קבלת מרשם במהירות, צרו איתנו קשר כבר עכשיו!
לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

וויגובי Wegovy הגיעה לישראל – איך מקבלים מרשם און ליין? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן