זריקות וכדורי הרזיה – לא מה שחששתם

רוצים לנצח במלחמה על הירידה במשקל? למה להילחם בכלל?! עוברים לאסטרטגיית הרזיה נוחה ויחסית קלה ליישום, מותאמת אישית, בשילוב  זריקות וכדורי הרזיה בפיקוח רפואי.
רופאה מסבירה למטופל על תוצאות עם לוח עם דף ועט

אם אתם שוקלים דיאטה/תוכנית לירידה במשקל – קבלו כמה נתונים שחשוב לדעת על שימוש בזריקות וכדורי הרזיה (שיסגרו לכם את 'הפינה')

האם זריקות וכדורי הרזיה מבטיחות ירידה במשקל?

תרופות להרזיה וזריקות להרזיה הוכחו מחקרית כגורם שמסייע לירידה במשקל. חשוב לציין כי רק נטילת תרופות/זריקות להרזיה ללא שמירה על דיאטה מאוזנת, על תזונה נכונה ועיסוק בפעילות גופנית לא תניב תוצאה משמעותית, וגם לא כזו שתישמר לאורך זמן. 

איך זריקות להרזיה מסייעות לתהליך הירידה במשקל?

החומרים הפעילים בתרופות להרזיה/זריקות להרזיה מקדמים מספר מהלכים המסייעים לירידה במשקל, הינה 11 דוגמאות ביניהם:

 • וויסות רמות הסוכר בדם
 • וויסות התיאבון
 • הפחתת הרצון לאכול מתוקים
 • דיכוי תיאבון העצמת תחושת שובע
 • מעכבות אנזימים האחראים לפירוק השומן ולספיגת השומנים בדם
 • מפחיתות את ספיגת השומן בדם
 • גורמות לצמצום הקלוריות שמופקות מהשומן
 • מאטות את קצב התרוקנות הקיבה
 • מדכאות התמכרות למזון
 • משפיעות לטובה על מערכת העצבים
 • מעלות את ערכי הורמון ה'לפטין' בדם (פעולה שתורמת לדיכוי התאבון)

איך אפשר לרדת במשקל לפחות חמישה קילו בחודש?

לפני הכל ומעל לכל חשוב שתהליך הירידה במשקל יהיה בפיקוח רפואי. המטרה היא לא לסמן יעד להפחתת-בזק במשקל, אלא להתנהל באחריות, לעבור לתזונה נכונה ובריאה, להיעזר בתרופות להרזיה/זריקות להרזיה באישור רפואי בלבד ולהתקדם בתהליך מבוקר.

גם בתהליך כזה אפשר בהחלט לרדת במשקל חמישה קילו בחודש, כמובן שזה מאוד אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם. עם 'אוזמפיק', למשל, אנשים מצליחים לרדת 6-8 קילו בחודשיים! (בהשגחה רפואית בטוחה).

איזה חומרים פעילים מכילות זריקות ההרזיה?

החומרים הפעילים הנפוצים בזריקות ההרזיה הם: Semaglutide, אמפטין, גלטרקסון, בופרופיון, Liraglutide תחילת השפעת החומרים הפעילים בדרך כלל ניכרת תוך 3 ימים עד שבועיים.

האם זריקות להרזיה מהוות אמצעי בטוח לירידה במשקל, האם הן לא מסוכנות?

זריקות להרזיה ניתנות במרשם רופא רק על ידי רופא מוסמך. כשנוטלים אותן לאחר התאמה אישית (בהתחשב בנתונים הבריאותיים-אישיים) ובהתאם למינון שהרופא קבע, הן כמובן בטוחות ויעילות.

הן מאושרות על ידי מינהל התרופות האמריקאי, ה- FDA ואלו המשווקות בישראל, ברוב המקרים, גם כמובן מאושרות על ידי משרד הבריאות הישראלי.

יש בשוק מחקרים לגבי כל התרופות המובילות לירידה במשקל ובהם יעילותן מוכחת באופן מובהק. רוב התרופות הנפוצות בתחום נמצאות במחקרים כיעילות וכמסייעות לירידה במשקל עם תוצאות של הפחתת משקל בערכים של בין 20%- 30% ותוך זמן יחסית קצר יותר מאשר בתוכנית הרזיה ללא תרופות.

תרופות וזריקות להרזיה אינן מסוכנות, כל עוד שהן ניתנות בפיקוח רפואי ובהשגחה רפואית לאורך התקופה. יש להן, מן הסתם, תופעות לוואי ידועות ומוכרות (כמו: דופק מואץ, בחילות והקאות, עצירות, שלשולים, סחרחורות, יובש בפה) שברוב המקרים חולפות כעבור יום עד 3 ימים.

איך בוחרים את הרופא המתאים שאיתו כדאי להתייעץ לגבי תוכנית הרזיה בתמיכה של תרופות/זריקות להרזיה?

חשוב מאוד לבחור ברופא שמתמחה בתחומי ההרזיה ובטיפול במשקל עודף. רופא שיראה את התמונה הכוללת לגבי אורח החיים שלכם ויתאים מענה אישי קונקרטי עבורכם. תבדקו מי המומחים בתחום, תבדקו חוות-דעת של מטופלים שלהם, תוודאו שאתם יכולים לסמוך על מי שתבחרו ו'להפקיד' בידיו את ההכוונה לתהליך.

מה לרפואה והשמנה?

הינה 3 פעולות פשוטות:

 • בידקו מהי ההסמכה הקונקרטית של הרופא
 • אפשר לבקש לדעת כמה שנים הרופא עוסק בתחום של הרזיה/ירידה במשקל
 • חשוב לוודא מהי זמינות הרופא במהלך הטיפול לאורך התקופה, לוודא שהוא יהיה לצידכם במקרה הצורך


אי אפשר להתווכח עם הצלחה מוכחת מחקרית: אלו 5 זריקות וכדורי הרזיה היעילים ביותר לירידה במשקל

שם הזריקה פעילות צפי תוצאות ממוצע
אוזמפיק

(ניתנת בזריקה)

מווסתת את רמות הסוכר בדם ומווסת את התיאבון, מפחיתה את הרצון לאכול מתוקים, גורמת לתחושת שובע.

 

הסרה של עד כ- 25% ממשקל הגוף בתוך חודשיים עד חצי שנה
ריבלסוס

(ניתנת בכדורים)

מווסתת תיאבון, תורמת לתחושת שובע, מאטה את קצב התרוקנות הכיבה, מווסתת את רמות הסוכר/הגלוקוז בדם. מסייעת לירידה במשקל של עד כ-5 קילו בחודשיים (בממוצע)
WEGOVY

(ניתנת בזריקה)

מווסתת את רמות הסוכר בדם ומווסת את התיאבון, גורמת לתחושת שובע, מפחיתה את הרצון לאכול מתוקים.

 

הסרה של עד כ- 25% ממשקל הגוף בתוך חודשיים עד חצי שנה
ויקטוזה

(ניתנת בזריקה)

 

מאטה את פעילות מערכת העיכול, מפחיתה את רמת הסוכר בדם, מדכאת תאבון ומקדמת ירידה במשקל מסייעת לירידה במשקל של עד כ-20% ממשקל הגוף תוך שלושה חודשים-חצי שנה (בממוצע)
סקסנדה

(בעצם נגזרת של ויקטוזה, במינון מותאם)

מאטה את פעילות מערכת העיכול, מפחיתה את רמת הסוכר בדם, מדכאת תאבון ומקדמת ירידה במשקל מסייעת לירידה במשקל של עד כ-15% ממשקל הגוף תוך שלושה חודשים-חצי שנה (בממוצע)

רופאה מסבירה למטופל על תוצאות עם לוח עם דף ועט

המומחים של 'מילאן מדיקל' עוזרים לכם להשיג את משקל היעד בליווי אישית צמוד ובפיקוח רפואי

מרכז ההרזיה 'מילאן מדיקל' מציע לכם תמיכה של אנשי מקצוע בעלי ניסיון ייעודי בתחום ההרזיה בפיקוח רפואי צמוד.

עם אנשי המקצוע הללו נמנים: רופאים, דיאטניות, אחיות, יועצי תזונה, מאמני כושר, באמצעותם ובשילוב הידע הנרחב והניסיון המצטבר במשך שנים ארוכות והצלחה עם אלפי מטופלים, אנחנו בטוחים שנצליח לעזור גם לכם לרדת במשקל ולשמור על ההישג לטווח ארוך.

הכירו את צוות המומחים

 

המידע בכתבה זו זה לא מהווה ייעוץ רפואי, אבחנה רפואית או כל חלופה להמלצת טיפול שאיננו בפיקוח רופא.

השיטה ייחודית רק ל'מילאן מדיקל', היא כוללת הפניה לקבלת אסטרטגיית הרזיה מותאמת אישית, בשילוב תרופות לירידה במשקל, בשירות התאמת התרופה וקבלת המרשם לתרופה על ידי רופא, אספקת התרופה עד הבית.

למי שמעוניין – נוספת לזה תוכנית אימון אישית וייעוץ עם תזונאי לבניית תפריט אישי.
השיטה היחידה שבה באמת נותנים לך מערך פתרונות הרזיה מקיף 

ומלווים אותך צעד-צעד עד לירידה במשקל.

'מילאן מדיקל', הפלטפורמה שמרכזת עבורכם את מיטב אנשי המקצוע מעולמות הרפואה, התזונה והספורט ומסייעת לכם לרדת במשקל ולשמור על התוצאות לאורך זמן.
אנשי המקצוע שאיתם אנחנו בשיתופי פעולה מתמחים שנים בטיפול בבעיות של עודף משקל, השמנת יתר, סוכרת  ובתהליכי הרזיה בריאים, נכונים, מותאמים אישית.

נחשוף בפניכם שיטה פורצת דרך לטיפול בהשמנת יתר באמצעות אסטרטגיית הרזיה אישית,
בליווי תרופות שהוכחו עצמן מחקרית כבטוחות וכמקדמות ביעילות ירידה במשקל. 

אלפי מטופלים שהופנו על ידנו למיטב אנשי המקצוע בתחום כבר עלו על המסלול של אורח חיים בריא, בזכות אסטרטגיית הרזיה ייחודית, בתהליך בטוח בריאותית וקל ליישום.

אנחנו עובדים עם מיטב המומחים ובזכות כך פיתחנו את השיטה המתקדמת בעולם להרזיה בטוחה, שיש לה הוכחות ותוצאות בשטח. עכשיו אסטרטגיית ההרזיה הזו עומדת גם לרשותכם!

לכל מי שרוצה לרדת במשקל, לסגל הרגלי תזונה נכונים ומותאמים אישית ולעבור לאורח חיים בריא. ולכל מי שרוצה לייעל את התהליך בסיוע תרופות הרזיה/זריקות הרזיה, בפיקוח רפואי. התכנית מתאימה לבוגרים מבוגרים ילדים ובני נוער.

זה עובד בהצלחה ועם הוכחות בשטח. רבים מהמטופלים מצליחים להוריד במשקל עד 10 קילו תוך חודשיים, ובעלי עודף משקל משמעותי מצליחים להוריד אפילו 20-50 קילו במשך חצי שנה עד שנה. השילוב של תזונה נכונה מותאמת אישית, תרופות הרזיה במינון מוקפד ומותאם אישית ותכנית פעילות גופנית מוכיח את עצמו. למעלה מ-80% מהמטופלים מצליחים לשמור על המשקל החדש לאורך שנים.

תשאלו את כל מי הצליח בזכות המסלול שלנו, לרוב מדובר באנשים שניסו אינספור תוכניות הרזיה ופתרונות דיאטה, ורק הנוסחה המנצחת והבטוחה בריאותית שהתאמנו עבורם הביאה אותם לירידה משמעותית במשקל, להרזיה בטוחה שנשמרת לאורך זמן (כנסו לסרטונים, תתרשמו מהעדויות).

 

 

זריקות וכדורי הרזיה – לא מה שחששתם - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן