החל מהיום אוזמפיק לא ימכר לצורכי ירידה במשקל: המחליפה וויגובי

לאחרונה, יצא משרד הבריאות בהצהרה שאוסרת על הרופאים והרוקחים השונים לספק את תרופת האוזמפיק, הידועה ביעילותה לרדת במשקל, עבור המטופלים. זאת, לאחר שתרופת הוויגובי הגיעה ארצה, שייעודה הראי הוא עבור הרזיה וירידה במשקל, ולכן תרופת האוזמפיק שסופקה עד כה על בסיס טופס 29 ג', תצא משימוש זה. אז איך מוציאים מרשם לוויגובי כעת ומהן האלטרנטיבות הקיימות? בואו לבדוק יחד איתנו!
Wegovy 2.4

הכוכב העולה והכוכב הנופל: אוזמפיק יורדת ממדפי ההרזיה

אוזמפיק לא ימכר יותר לצורכי ירידה במשקל.
עד כה, נעשה בארץ שימוש רב בתרופת האוזמפיק לצורך ירידה במשקל. מי מכם שלא בקיא, מדובר בזריקות הרזיה אשר מאפשרות לרדת במשקל בצורה משמעותית לצד פעילות גופנית ואורח חיים בריא. עם זאת, תרופת האוזמפיק סופקה למטופלים עד כה על בסיס טופס 29 ג, טופס המחריג שימוש בתרופה מייעודה המקורי.

במקור, מיועדת תרופת האוזמפיק עבור חולי סוכרת מסוג 2, ורק לימים נעשה בה שימוש גם עבור ירידה במשקל, שכן נמצאה יעילה גם בתחום זה. כעת, משרד הבריאות הורה על איסור ניפוק טופסי 29 ג ומרשמים עבור אוזמפיק לצורך ירידה במשקל, ורק מי שברשותו טופס בתוקף, יוכל להמשיך לעשות שימוש בתרופה עד תום תוקפה.

אז מה עושים כעת? הכירו את תרופה הוויגובי!

אוזמפיק לא ימכר לצורכי ירידה במשקל? וויגובי: הכירו את המחליפה מאמריקה

בתחילת חודש אפריל 2024, התחילה להגיע תרופת הוויגובי, שעד כה שווקה במשך מספר שנים באמריקה, וכעת נחתה גם בארץ. מדובר למעשה בחברה נוספת המצטרפת למשפחת תרופות לירידה במשקל, רק שבמקרה זה ייעודה המקורי והראשוני של התרופה הוא עבור הרזיה וירידה במשקל, בשונה מאוזמפיק שכן אוזמפיק לא ימכר עוד לטיפול בהשמנה.

מחקרים רבים בתחום, הוכיחו כי לתרופה זו יכולות ירידה במשקל של עד 20% ממשקל הגוף, ולכן משרד הבריאות ראה לנכון לייבאה ארצה ולשווק אותה גם כאן, וזאת כאמור במקום תרופת האוזמפיק שמילאה תפקיד זה עד כה.

מהן המתחרות בשוק התרופות לירידה במשקל?

רגע לפני שנמשיך, חשוב לנו במילאן מדיקל שתכירו את כלל התרופות בתחום בארץ, שמשמשות כרגע או שימשו עד כה, עבור ירידה במשקל. אם כן, הכנו עבורכם את הטבלה הבאה בדיוק לשם כך.

התרופה ייעודה אופן נטילה
אוזמפיק כאמור, מדובר בתרופה המיועדת עבור ירידה במשקל, אך כעת ייעוד זה נפסק, והיא תחזור לשימושה המקורי, והוא טיפול במחלת הסוכרת. לתרופה זו 2 תצורות נטילה:

    1. אוזמפיק על בסיס זריקות
  • ריבלסוס על בסיס כדורים וטבליות
סקסנדה תרופה זו נכללת גם היא כאחת מהתרופות מיועדות לירידה במשקל, וזאת לצד ניהול אורח חיים בריא. הזרקה תת עורית על בסיס מזרקים מוכנים מראש
וויגובי התרופה המובילה בשוק התרופות להרזיה. נטילת התרופה מתבססת גם היא על מזרקים מוכנים מראש.

רופאה מודדת היקפים למטופלת שמחה

כך תוכלו להשיג מרשם בקלות ובמהירות לתרופה החדשה

אם הגעתם עד לפה, כנראה שאתם מעוניינים בתרופת הוויגובי החדשה שנכנסה לשוק, ובדיוק לשם כך אנחנו במילאן מדיקל כאן עבורכם. אם כן, על מנת לקבל מרשם לתרופת הוויגובי, אתם נדרשים לעמוד ב-1 מתוך 2 המדדים הבאים, כפי שקבע משרד הבריאות:

  1. להיות במדד משקל גוף (BMI) של 30 ומעלה.
  2. להיות במדד BMI שנע בין 27 ל-30, וכן עם לפחות אחד מבין גורמי הסיכון השונים שנקבעו על ידי משרד הבריאות כגון דיסגליקמיה, יתר לחץ דם, דיסליפידמיה ועוד.

במידה שאתם עומדים באחד מאלו, תוכלו לגשת לרופא מוסמך שמורשה להנפיק מרשם לוויגובי, כפי שתוכלו למצוא אצלנו, והוא ידאג לכם לתרופה.

נציין שמילאן מדיקל מספקת שירות מקצועי בכל הקשור לתרופת הוויגובי, על סמך צוות רופאים ומומחים בתחום, שיספקו לכם יעוץ מרשם ותוכנית טיפול אישית דרך מילאן מדיקל, שיאפשרו לכם בסופו של דבר לקבל את התרופה עד הבית.

בואו נדבר כסף: כמה עולה וויגובי?

רגע לפני שנסיים ונסכם, כמובן שאחד הדברים שוודאי מעניינים אתכם הכי הרבה, הוא עניין המחיר, ובצדק. אם כן, עלות תרופת הוויגובי משתנה בהתאם למינון בו אתם נמצאים בתהליך הנטילה.

נטילת תרופת הוויגובי מתחילה במינון של 0.25 מ"ג, ובסוף התהליך עומדת על מינון של 2.4 מ"ג. הדרגתיות זו, מיועדת עבור תהליך טיפול בריא ובטוח יותר, והיא זו שגורמת לטווח המחירים הרחב של התרופה.

אם כן, בממוצע עלות התרופה עומדת על כ-1,000 ש"ח, כאשר עבור 0.25 מ"ג תדרשו לשלם 760 ש"ח, ועבור המינון הגבוה ביותר, 2.4 מ"ג, המחיר יעמוד על 1,250 ש"ח.

לרדת בגדול ובקלות: מילאן מדיקל כאן בשבילכם!

לסיכום, מי מכם שנוטל כיום את תרופת האוזמפיק, כדאי שתדעו שבקרוב מאוד הרופא שלכם ישנה לכם מסלול ויפנה אתכם לתרופה הוויגובי. ומי מכם שמעוניין להתחיל ליטול וויגובי על מנת לרדת במשקל, אנחנו במילאן מדיקל כאן עבורכם, לספק לכם שירות מקצועי שמתבסס על מחקרים וידע רב בתחום. כך, נוכל לספק לכם ייעוץ אישי וקבלת התרופה עד הבית!
לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

צור קשר

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

החל מהיום אוזמפיק לא ימכר לצורכי ירידה במשקל: המחליפה וויגובי - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן