דיאטה מהירה, או דיאטה בריאה ונכונה? מסתבר שאפשר לשלב ביניהן!

אל תאמינו למי שמבטיח לכם לרדת במשקל 10 קילו ב-60 יום! תאמינו למי שמבטיח לכם תכנית תזונה מותאמת אישית ואסטרטגיית הרזיה בפיקוח רפואי, בתמיכה של תרופות הרזיה.
מחשב נייד ואוכל בריא

חולמים על דיאטה מהירה לרדת במשקל ולהרגיש טוב עם עצמכם פיזית ורגשית?

אם אתם סובלים מעודף משקל, או שלא סובלים מזה, אבל בהחלט מרגישים שהייתם שמחים להוריד 10 קילו או יותר, אז שווה לכם לקרוא את מה שהכנו לכם כאן.
בואו נתחיל בזה שכל שינוי בחיים הוא סוג של תהליך. איך אמרו חכמים? "גם רומא לא נבנתה ביום אחד"…כל מהלך שהוא הישג משמעותי בדרך כלל כרוך בהשקעה ובזמן. אולי אצל הארי פוטר כל דבר מסתדר ב"הוקוס פוקוס", אבל בחיים האמיתיים דברים מתרחשים בתהליך ולא תמיד בצורה מהירה – דיאטה מהירה.

כמה זמן לקח לכם לעלות במשקל את כל המשקל העודף שאתם 'סוחבים' על עצמכם היום?…כמו שלוקח זמן לעלות במשקל, כך גם לוקח זמן להוריד את 'העודפים'…אנחנו כאן כדי להציע לכם 'הסכם עודפים'…בהסכם הזה כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפתוח דלת-הקשבה למה שנביא בפניכם כאן. נציג לכם נתונים, מספרים, עובדות ומקרי-בוחן שמתייחסים לאסטרטגיית הרזיה מהפכנית שאלפי אנשים כבר נעזרו בה ושבאמת מחוללת שינוי משמעותי בכל הקשור למושגים 'דיאטה', הרזיה, 'אורח חיים בריא'.

מה כבר יכול לקרות אם תיחשפו לנתונים האלה?! מקסימום, תתחילו להיווכח שיש דרך להוריד במשקל באופן בטוח, תוך פרק זמן זריז (זריז לא 'הוקוס פוקוס', אלא ריאלי) ותוך שמירה על הבריאות ועל שיפור אורח החיים.

מה זה 'דיאטה מהירה'?! זה מה שאסור לכם לעשות! 😊

דיאטה מהירה בדרך כלל לא לוקחת בחשבון את הנתונים הבריאותיים שלכם, את הרגישויות שלכם, את אורח החיים שלכם, את מבנה סדר היום שלכם, את מה שנכון לגוף שלכם. דיאטת בזק כמעט תמיד מתמקדת רק בדבר אחד: בלרדת במשקל, ומהר. דיאטה מהירה לקחת בחשבון אמצעי זהירות ושיקולים מערכתיים, בלי להתנהל באחריות לגבי השלכות על הבריאות.

אז מה מובטח לכם 'בחוץ' במסגרת דיאטות הבזק?

כל ההבטחות שלא בטוח שמישהו יוכל לקיים…כמו להוריד חמישה קילו בשבוע ואחרי זה לחיות שבועיים על אבטיח או על שיקים או 'עם בלי' פחמימות בכלל. דיאטות מהסוג הזה הן מסוכנות ועלולות לגרום לכם נזק בריאותי בלתי הפיך. דיאטה מהירה היא מתכון בטוח לכישלון מהיר במעבר לתזונה מאוזנת.

אז מה מוצע היום בשוק בהקשר של 'דיאטה מהירה'? הנה 11 סוגי מוצרים ודיאטות:

 • דיאטת כרוב
 • דיאטת פופקורן
 •  דיאטת מיצים
 •  דיאטת אורז
 •  דיאטת אבטיח
 • דיאטת צום יום בשבוע
 • אבקות הרזיה
 • דיאטת מרקים
 • דיאטת פליאו
 • דיאטה ללא פחמימות
 • דיאטה קטוגנית

 

אין לכם רעיון יותר מזיק?! אולי תאכלו קלקר?! אולי קרח?! 😊אולי תפסיקו 'לאכול סרטים'?!…אתם מוכנים להמר על הבריאות שלכם? יוסטון, יש לנו בעיה, 'ככה לא בונים מדינה', ככה לא בונים תוכנית הרזיה.

דיאטה משמעה לאכול נכון, ולא לא-לאכול
הסכנות הכרוכות בדיאטות בזק, 
סיכונים בריאותיים בדיאטה מהירה (ראו הוזהרתם…)

בחורה מחזיקה מזלג וקערת סלט

בשנה האחרונה עלתה לכותרות סוגיית הנזקים בעקבות 'דיאטות קאסח', הדיון סביב אנורקסיה ובולימיה שוב היכה גלים, בעיקר בעקבות מותה של הדוגמנית קארין באומן ז"ל (מאנורקסיה) וההד הציבורי שבא בעקבותיו.
נראה שהנזקים בעקבות דיאטה לא מאוזנת כבר ידועים ושתמרור האזהרה הציבורי לגביהם ערני יותר מתמיד. יחד עם זה, בהחלט יש היום בשוק כלים שמאפשרים דיאטה בטוחה, יעילה וכזו שגם מביאה תוצאות יחסית מהר: כזו שמבוססת על תכנית הרזיה אישית בשילוב תרופות הרזיה/זריקת הרזיה (מי אמר 'אוזמפיק' ולא קיבל?!) 😊

תכנית לירידה במשקל שכוללת את שלושת המרכיבים החיוניים: תזונה נכונה, פעילות גופנית ותרופות הרזיה – היא זו שעולה במחקרים רבים כנוסחה המנצחת, באמצעותה מיליוני אנשים ברחבי העולם שכבר הותשו מדיאטות כושלות קודמים הצליחו להוריד במשקל משמעותית וגם לשמור על ההישג לאורך זמן.
700 מיליון איש בעולם סובלים מעודף משקל. אפשר להוריד את המספר הזה לפחות ל- 699 אם את/ה בעניין של אסטרטגיית הרזיה אישית וכבר הפנמת את העובדה שדיאטה לא נעשית במטה קסמים, אלא בתוכנית מסודרת, אחראית, מותאמת אישית.

דיאטה מהירה הנזק/התופעות שעלול/ות לקרות בעקבות הדיאטה המהירה
דיאטת כרוב בעיות עיכול, גזים מרובים, חומציות בקיבה
דיאטת אבטיח יכול לגרום לשילשול או עצירות
מונו דיאט קושי בעיכול מאכלים שלא ישולבו ב'מונו דיאט'
דיאטת פופקורן השפעה לא חיובית על המעיים, קילקול קיבה, האטת קצב חילוף החומרים
דיאטת אורז חולשה, סחרחורת, לחץ דם נמוך, עלייה בשומן הביטני

לא להרעבה עצמית, כן לבקרה עצמית – תרופות להרזיה 'רצועת הביטחון' שלכם

מעבר מהרגלים של אכילה לא מאוזנת, 'זלילות' לתוך הלילה ותיאבון מסביב לשעון לארוחות מזינות ומסודרות הוא לא תהליך שקל 'לצלוח' אותו ללא עזרה. בדיוק לשם כך תוכלו להיעזר בתרופות הרזיה וזריקות הרזיה (כמובן רק בהתייעצות עם רופא ובאישורו) מהלך שיקל עליכם את התהליך, ירגיע את רוחות הרעב והתיאבון הבלתי נשלטים ויעביר אתכם לניהול אורח חיים בריא, בטוח יותר, מהר יותר ולטווח ארוך. סוד ההצלחה הוא התמדה בתהליך ואימוץ הרגלי אכילה נכונים – תרופות הרזיה נועדו בדיוק בשביל זה ולשם הן יביאו אתכם.

אז מה לרפואה וירידה במשקל?

השיטה ייחודית רק ל'מילאן מדיקל', היא כוללת הפניה לקבלת אסטרטגיית הרזיה מותאמת אישית, בשילוב תרופות לירידה במשקל, בשירות התאמת התרופה וקבלת המרשם לתרופה על ידי רופא, אספקת התרופה עד הבית.

למי שמעוניין – נוספת לזה תוכנית אימון אישית וייעוץ עם תזונאי לבניית תפריט אישי.
השיטה היחידה שבה באמת נותנים לך מערך פתרונות הרזיה מקיף 

ומלווים אותך צעד-צעד עד לירידה במשקל.

'מילאן מדיקל', הפלטפורמה שמרכזת עבורכם את מיטב אנשי המקצוע מעולמות הרפואה, התזונה והספורט ומסייעת לכם לרדת במשקל ולשמור על התוצאות לאורך זמן.
אנשי המקצוע שאיתם אנחנו בשיתופי פעולה מתמחים שנים בטיפול בבעיות של עודף משקל, השמנת יתר, סוכרת  ובתהליכי הרזיה בריאים, נכונים, מותאמים אישית.

נחשוף בפניכם שיטה פורצת דרך לטיפול בהשמנת יתר באמצעות אסטרטגיית הרזיה אישית,
בליווי תרופות שהוכחו עצמן מחקרית כבטוחות וכמקדמות ביעילות ירידה במשקל. 

אלפי מטופלים שהופנו על ידנו למיטב אנשי המקצוע בתחום כבר עלו על המסלול של אורח חיים בריא, בזכות אסטרטגיית הרזיה ייחודית, בתהליך בטוח בריאותית וקל ליישום.

אנחנו עובדים עם מיטב המומחים ובזכות כך פיתחנו את השיטה המתקדמת בעולם להרזיה בטוחה, שיש לה הוכחות ותוצאות בשטח. עכשיו אסטרטגיית ההרזיה הזו עומדת גם לרשותכם!

לכל מי שרוצה לרדת במשקל, לסגל הרגלי תזונה נכונים ומותאמים אישית ולעבור לאורח חיים בריא. ולכל מי שרוצה לייעל את התהליך בסיוע תרופות הרזיה/זריקות הרזיה, בפיקוח רפואי. התכנית מתאימה לבוגרים מבוגרים ילדים ובני נוער.

זה עובד בהצלחה ועם הוכחות בשטח. רבים מהמטופלים מצליחים להוריד במשקל עד 10 קילו תוך חודשיים, ובעלי עודף משקל משמעותי מצליחים להוריד אפילו 20-50 קילו במשך חצי שנה עד שנה. השילוב של תזונה נכונה מותאמת אישית, תרופות הרזיה במינון מוקפד ומותאם אישית ותכנית פעילות גופנית מוכיח את עצמו. למעלה מ-80% מהמטופלים מצליחים לשמור על המשקל החדש לאורך שנים.

תשאלו את כל מי הצליח בזכות המסלול שלנו, לרוב מדובר באנשים שניסו אינספור תוכניות הרזיה ופתרונות דיאטה, ורק הנוסחה המנצחת והבטוחה בריאותית שהתאמנו עבורם הביאה אותם לירידה משמעותית במשקל, להרזיה בטוחה שנשמרת לאורך זמן (כנסו לסרטונים, תתרשמו מהעדויות).

דיאטה מהירה, או דיאטה בריאה ונכונה? מסתבר שאפשר לשלב ביניהן! - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן