אוזמפיק סיכונים: כל המיתוסים נשברים

חולי סוכרת סוג 2, שהיא למעשה סוג הסוכרת הנפוץ ביותר, כמו גם אנשים בעלי השמנת יתר ועודף משקל, מכירים ודאי את תרופת האוזמפיק, הסיכונים ותופעות הלוואי שהיא מביאה איתה. זאת כמובן, לצד היתרונות המשמעותיים להם היא ראויה לשבח, כאשר העיקרי ביניהם הוא הירידה במשקל.
אישה מחייכת עם חלוק לבן מחזיקה תרופות ביד אחת וביד השניה מסמנת לייק

אוזמפיק סיכונים: כל מה שחשוב לדעת

האם לאוזמפיק סיכונים אכן משמעותיים ברמה מסוכנת? האם ישנן דרכים למניעת הסיכונים האלו? והאם אפשר למצוא דרך לממש את תכלית התרופה מבלי להיחשף אליה באופן ממשי? אז אספנו במילאן מדיקל את מיטב המומחים שלנו, וריכזנו עבורכם את המידע הבא. קריאה נעימה!

כדאי להכיר – הסיכונים ותופעות הלוואי של אוזמפיק

תרופות האוזמפיק, הריבלסוס והוויגובי, הן כולן תרופות שמטרתן טיפול בסוכרת סוג 2, בהשמנת יתר ועודף משקל, או בשניהם יחדיו, כאשר ההבדל המהותי ביניהן הוא המינון של החומר הפעיל ואופן נטילת התרופה. בשל החומר הפעיל הנקרא "סמגלוטייד", עלולות להופיע מספר תופעות לוואי בעת נטילת התרופה. 

מהן תופעות הלוואי?

  1. תופעות לוואי שכיחות – מרבית תופעות הלוואי השכיחות יעברו בתקופת זמן של בין ימים בודדים לשבועות ספורים בלבד. בין סיכונים אלו נוכל לראות תופעות שכיחות בקרב נטילת תרופות כגון בחילות, הקאות, שלשולים או עצירות, הקאות והיפוגליקמיה (ירידה ברמת הסוכר בדם).
  2. תופעות לוואי קשות יותר – ישנם סיכונים מעט קשים יותר בין תופעות הלוואי ביניהם ניתן למצוא קושי בעיכול, דלקות או כאבים בקיבה, צרבות סחרחורות, שינויים בחוש הטעם, אבנים בכיס המרה, שינויים בראייה במקרים מסוימים ועוד.

חשוב מאוד לציין כי ישנם סיכונים נוספים בנטילת תרופה זו, אך ככלל, מחקרים מוכיחים כי כל הסיכונים הקיימים לתרופה יכולים להתבטל לחלוטין ברגע שקיים ליווי של צוות מומחים וכן בדיקת התאמה נכונה. מעבר לסיכונים, יש לליווי הרפואי ולבדיקות ההתאמה יכולת לייעל את תהליך נטילת התרופה באופן משמעותי.

 

איך אפשר להימנע מאוזמפיק סיכונים באמצעות ליווי צוות רפואי?

אז האם לאוזמפיק תופעות לוואי וסיכונים אשר ניתן למנוע אותם? התשובה כמו שהבנו ממש עכשיו, היא כן. איך עושים את זה בפועל? באמצעות ליווי צוות רפואי. מי שסבל בעבר מבעיות בלבלב ובקיבה, בדיקות ההתאמה והליווי הרפואי טרם נטילת התרופה ובמהלכה, הם קריטיים ויכולים אף להציל חיים במקרים מסוימים.

פיקוח ישיר של רופא המתמחה בתחום הסוכרת, השמנת יתר ומשקל עודף, יסייעו באופן משמעותי להפחית משמעותית ואף למנוע את הסיכונים באמצעות התאמה דינמית ומתמדת בזמן אמת של מינון ואופן נטילת התרופה על ידי המטופל. על פי מחקרים, ביכולתו של סיוע רפואי נכון, להביא לתוצאות טובות יותר אפילו בזמן קצר מזה של נטילה ללא פיקוח מקצועי.

רוצים לרדת במשקל? כך תעשו זאת בצורה נכונה ומבוקרת

כעת, אחרי שהבנו שאוזמפיק אכן יעילה במתן מענה יעיל לתפקידן של זריקות להרזיה, אך בו בזמן לאוזמפיק סיכונים רבים, ובפרט כאשר נטילת התרופה אינה מתבצעת בפיקוח וליווי של הצוות הרפואי, נוכל להבין כיצד אפשר לרדת במשקל בעזרת התרופה או התרופות הדומות לה, בצורה הנכונה ביותר. אם כן לשם כך, חברות רפואיות רבות מספקות בדיקות התאמה וליווי רפואיים המתאימים את עצמם למטופל. איך מתבצע ההליך? טוב ששאלתם.

  1. בדיקת התאמה – בשלב הראשון יש לעבור בדיקת התאמה ואבחנה מסודרת לתהליך ירידה במשקל במילאן מדיקל. כך, תוכלו לאבחן את הצורך שלכם בצורה הטובה והמדויקת ביותר, לשמור על הבריאות שלכם, ולמנוע סיכונים מיותרים.
  2. קבלת מרשם ואישר 29ג' מרופא – בשל החומר הפעיל המצוי בה, יש צורך במרשם ואישור 29ג' מרופא. חשוב לציין שבהתאם למינון הנדרש, מרשם הרופא עלול להשתנות.
  3. נטילת התרופה וליווי רפואי – כאמור, ברגע שתהליך נטילת התרופה מתבצע לצד ליווי של צוות מומחים, כל הסיכונים הקיימים לתרופה מתבטלים כלא היו.

אישה לבושה בחלוק לבן עושה סימן לייק עם הידיים

חוששים או לא יכולים להשתמש בזריקות הרזייה? גם לכך יש לנו פתרון עבורכם!

לצד כל הדברים שדיברנו עליהם עד כה, אנחנו במילאן מדיקל מודעים לכך שישנם אנשים שאכן מעוניינים בתהליך ירידה במשקל וזקוקים לו, אך צורך זה לא תמיד עולה בקנה אחד עם העובדה שמדובר בזריקות. בין אם בשל תופעות לוואי, רגישות כזו או אחרת, הריונות ואפילו פחד מזריקות, לא כל אחד בנוי לקבלת זריקות הרזייה. אז מה עושים במקרה כזה? אל דאגה, אנחנו לא משאירים אתכם לבד, ולאחר חיפוש מעמיק מצאנו עבורכם פתרון אלטרנטיבי איכותי לא פחות, שמתעסק בתזונה נכונה ואורח חיים בריא.

אם כן אחת החברות המובילות בתחום הבריאות והתזונה הנכונה, עליה אנחנו ממליצים במילאן מדיקל, הינה חברת הרבלייף ישראל. מדובר בחברה שהשקיעה עשרות מיליוני דולרים במטרה למצוא ולפתח את המוצרים הבריאים ביותר לטובת שמירה על אורח חיים בריא, שמסייע רבות בשמירה על המשקל ותהליך הרזייה נכון ובריא.

בין מוצרי החברה, תוכלו למצוא מוצרים כגון אבקות חלבון, אבקות משקה במגוון טעמים אשר מכילות את כלל החומרים המזינים להם הגוף זקוק, ואפילו מגוון תוספי תזונה ייעודית אשר מסייעים בירידה במשקל לפי הצרכים האישיים שלכם.

כל זאת כמובן, עומד גם לרשות מי שמטופל כבר בתרופת הוויגובי או האוזמפיק, ומעוניין להוסיף תוספי תזונה עבור אורח חיים בריא יותר. אז אם אתם רוצים לשמוע עוד על המוצרים והשירות האדיב שלהם, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר הרבלייף ישראל, ולקרוא קצת מעבר.

לסיכום – זריקה קטנה וממשיכים הלאה!

כפי שהבנו, לנטילת אוזמפיק סיכונים שונים. זאת כמובן, לצד היתרונות והמטרה החשובים בהחלט שלה. אם כך, על מנת להפחית ואף למנוע את הסיכונים, מומלץ להיעזר בתוכנית ירידה במשקל צוות המומחים של מילאן מדיקל, אשר יבצעו עבורכם בדיקת התאמה ואבחנה מסודרת לתהליך הירידה במשקל, ובכך תוכלו להבטיח הליך בריא ובטוח, שיאפשר לכם ליטול את התרופה בבטחה, וללא חשש מתופעות לוואי כאלו ואחרות, שיסכנו אתכם בטווח הקצר או בטווח הארוך. והכי חשוב, שנהיה כולנו בריאים!

לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

צרו קשר

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

אוזמפיק סיכונים: כל המיתוסים נשברים - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן