תוכנית

New Mama

בזמן שלך

זמינות מלאה 24/7 של יועצת תזונה, מאמנות כושר ועוד, שילוו אותך בכל שלב בתהליך.
מההתחלה - ועד להצלחה.

בדרך שלך

תהליך מותאם לאורח החיים החדש שלך, המתחשב בכלל השינויים, ההעדפות והאילוצים השונים, והופך את תהליך השינוי לנוח הרבה יותר.

בנוחות שלך

בלי סיבוכים - תוכנית פשוטה ויעילה, על מנת שהתהליך יעבור בצורה הקלה והאפקטיבית ביותר עבורך.

פשוט לקבל את עצמך בחזרה.

בחורה צעירה בתמונה לפני ואחרי שהורידה במשקל

המסע לאימהות מביא איתו שמחה ואושר עצומים, אבל הוא כולל בתוכו גם שינויים ואתגרים חדשים.

אנחנו מבינים – כאמא טרייה, החשיבות שבשמירה על הגוף שלך, יועצות התזונה ומאמנות הכושר, אשר עובדים יחד על מנת להבטיח שהתהליך השינוי שלך יעבור בצורה הכי נוחה, יעילה ופשוטה – וללוות אותך בכל שלב בדרך להצלחה.

איך זה עובד?

בדיקת התאמה ואבחון

תוכנית לירידה במשקל

ליווי אישי

ליווי מומחים

ניהול תיק רפואי

אספקה מהירה של התרופות להרזיה

סיפורי הצלחה

בחורה בגופיה שחורה מחייכת

הכירי את שקד שלו

החברה הכי טובה שלך

שקד שלו היא מאמנת כושר ויועצת תזונה מנוסה. ברקורד המקצועי שלה מאות מטופלים שזכו לשפר משמעותית את איכות החיים שלהם, באמצעות מעבר לתזונה בריאה ולניהול אורח חיים בריא.
שקד מטמיעה בקרב המטופלים הרגלים נכונים לתזונה בריאה מותאמת מטרה ולשיפור היכולת הפיזית, תוך כדי תמיכה אישית לאורך כל הדרך. שקד מעניקה מהידע הרב ומהניסיון שלה במסירות כלפי כל מטופל ומחזקת כל לקוח בהתאם למסלול האישי שהותאם לו, עד להצלחה.

בהצטרפות לצוות המומחים שלנו ב'מילאן מדיקל' שקד מביאה שפע של ניסיון, ידע נרחב ומחויבות בלתי מתפשרת לתמוך במטופלים לקראת חיים בריאים יותר ורווחה מיטבית.

את בוחרת בנו כי...

יש לנו אסטרטגיית הרזיה בליווי רפואי אישי וזמין

זוהי תוכנית לירידה במשקל שלא דורשת שינוי בחיי היום יום

שימוש נכון בתרופות מוביל לשינוי הרגלי אכילה

דיאטה מבוססת תרופות הוכחה ככזו שמייעלת את הירידה במשקל

שאלות נפוצות

בתוכנית ההרזיה שתותאם לך אישית ב'מילאן מדיקל' תוכלי לרדת בין 15-10 קילו במשך 90-60 יום. כמובן שזה אינדיבידואלי לכל אחת. אנחנו לא מבטיחים נוסחאות קסם, אלא אסטרטגיית הרזיה שנבנית אישית בשבילך, בהתחשב בעובדה שאת אחרי לידה, בהתאם לנתונים שלך ולאורח החיים שלך ולמשקל-היעד שאותו את רוצה להשיג, וכל זה בפיקוח רפואי בתוספת ייעוץ זמין בווידיאו-צ'ט מתי שנח לך. אין כאן נוסחת קסמים, יש כאן אסטרטגיה מנצחת, מוכחת.

בהחלט כן. מעבר לתזונה נכונה ובריאה היא חשובה מאוד אחרי לידה. הגוף יכול להשלים את מה שחסר לו, לחזור לאיזון. דווקא בתקופה מורכבת מהסוג הזה, שבמהלכה את יכולה לחוש עייפות, חוסר שינה, חוסר תיאבון או רעב בלתי נשלט – זה בדיוק הזמן לעשות סדר בחיים, סוג של 'פיין טיונינג', שיקל עלייך את ההתנהלות ביומיום, פיזית ורגשית כאחד.

שימוש בתרופות הרזיה ובזריקות הרזיה בפיקוח רפואי, תוך מעבר לתזונה בריאה, מוכח מחקרית כמסייע להרזיה בטוחה ומהירה יחסית. משרדי הבריאות בארצות שונות ובתי חולים ברחבי העולם, בדגש על אירופה וארצות הברית, מדווחים על תוצאות מרשימות ועל ירידה במשקל של סביב 30% הודות לתרופות הרזיה. המחקרים גם מוכיחים שהתרופות מזרזות את תהליך ההרזיה באופן משמעותי. תרופות להרזיה מרגיעות את תחושת הרעב ומסייעות להנעת חילוף החומרים בגוף וזה לכשעצמו מקדם ירידה במשקל.

רק את יכולה להבטיח לעצמך שאת לוקחת את המשימה ברצינות, ואם אכן כך תעשי – התוצאות יושגו וגם יישמרו לאורך זמן. הצוות הרפואי שלנו יתמוך בך לאורך כל הדרך וישמש אוזן קשבת ויד מכוונת בכל נקודה שבה תצטרכי עידוד וסיוע.

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן