מה לאכול עם אוזמפיק?

כשנוטלים אוזמפיק אין הגבלה על מה שמותר או אסור לאכול. כמובן שבמסגרת אסטרטגיית ההרזיה מומלץ להקפיד על תזונה בריאה, עשירה באבות מזון ובערכים תזונתיים חיוביים.
רופא בחליפה לבנה יושב במשרד

מה לאכול עם אוזמפיק?

אז מה לאכול עם אוזמפיק?  אפשר לאכול הכל כשנוטלים אוזמפיק, ויחד עם זה רצוי לאכול בתבונה, בהקפדה על מזון בריא ובלוחות זמנים מסודרים.

 

שמירה על תזונה נכונה ומשקל תקין כדרך חיים

המילה 'דיאטה' מקורה מיוונית ומשמעותה "דרך חיים". הרבה יותר יעיל להיכנס למסלול של שמירה על אורח חיים בריא מאשר לחשב קלוריות ולהתעסק כל היום (והלילה) במחשבות על אוכל ובחישובי מרחק מהסלון למקרר…אסטרטגיית ההרזיה של מילאן מדיקל מגיעה מהבנת החשיבות של תכנית הרזיה ספציפית בהתאמה אישית למטופל. 

עלפיה כל מטופל/ת הוא/היא עולם ומלואו, לכל אחד יש שיגרת חיים שהוא מורגל בה, עיסוק מקצועי עם מאפיינים מסוימים. יש שעוסקים בתחום יותר דינמי/יותר סטטי, יש מטופלים שרגילים לאכול בלילה, ושם 'נקודת השבירה' שלהם, יש כאלה שהחולשה שלהם ל'מתוק' (או לפחמימות) מכריעה אותם, מטופלים שונים, מאפיינים שונים. לאור זאת, תוכנית הרזיה אישית שלוקחת בחשבון את העולם האישי של המטופל יכולה הרבה יותר להצליח מאשר דיאטת-מדף סטנדרטית גנרית. 

הצוות המקצועי של מילאן מדיקל כולל רופאים שמתמחים בטיפול במשקל יתר, דיאטניות ומאמני כושר, ואסטרטגיית ההרזיה שהם גיבשו משלבת תזונה נכונה, תמיכה של תרופות הרזיה/זריקות הרזיה, ביניהם כמובן אוזמפיק, וגם שילוב של אימון כושר אישי לתמיכה בתהליך הירידה במשקל.

ליהנות מאוכל ולרדת במשקל – עם אוזמפיק זה אפשרי!

רוצים להצליח לרדת במשקל? להיפרד מהנדנדה האינסופית של ירידה במשקל ועליה 'עם ריבית'? אסטרטגיית הרזיה בפיקוח רפואי, המשלבת אוזמפיק עם תכנית תזונה מותאמת אישית, רושמת הצלחה גורפת בקרב אלפי ישראלים. אם אתם באמת רוצים לרדת במשקל, לשמור על התוצאה ולעבור לאורח חיים בריא – כדאי שתשמעו מה יש למילאן מדיקל להציע לכם. 

בחורה שמחה אחרי שירדה במשקל

האם ניתן לקבל אוזמפיק ללא מרשם?

אוזמפיק ניתנת רק עם מרשם רופא, זו לא תרופה שאפשר לקבל/לקנות OTC ישירות מהרוקח ללא מרשם.  זריקות אוזמפיק וגם אוזמפיק כדורים ניתנים רק עם מרשם רופא, במינון מותאם אישית לכל מטופל/ת. הרופא מגיש טופס 29 למשרד הבריאות ועם קבלת האישור ניתן לספק למטופל/ת את התרופה. באמצעות 'מילאן מדיקל' ניתן להשיג אוזמפיק, לאחר בדיקת התאמה אישית כמובן, באמצעות מרשם רופא.

החומר הפעיל של אוזמפיק נקרא Semaglutide והשם הגנרי שלה הוא 'סמגלוטייד'. גם כדורי 'ריבלסוס' הם בעצם כדורי אוזמפיק. יצרנית אוזמפיק היא חברת 'נורדיסק' (נובו-נורדיסק) חברת תרופות דנית וותיקה וידועה עם מוניטין של 90 שנה, שפיתחה גם את תרופת האינסולין לחולי סוכרת.

אופן השימוש – איך מזריקים אוזמפיק?

אוזמפיק בזריקה ניתנת על פי מרשם רופא ומזריקים אותה ברוב המקרים פעם אחת בשבוע. ברוב המקרים המינון המומלץ של אוזמפיק לצורך ירידה במשקל הוא 1 מיליגרם. יש מקרים שתוך כדי תקופת השימוש המינון משתנה בהתאם להמלצת הרופא. בדרך כלל לוקחים אותה למשך חודשיים או יותר. אגב, גם הפסקת נטילת התרופה צריכה להתבצע בפיקוח רפואי.


אוזמפיק – ה'בוסט' שמניע את הירידה במשקל

השם הכי חם בעולם עכשיו לתרופות הרזיה/זריקות הרזיה הוא אוזמפיק. היא נולדה כתרופה לחולי סוכרת ובעקבות העובדה שהמטופלים שנטלו אותה גם ירדו משמעותית במשקל, רופאים בכל העולם החלו להמליץ עליה גם לאנשים בריאים (שאינם חולי סוכרת) למטרת ירידה במשקל. במילאן מדיקל מדווחים שכבר אלפי מטופלים הצליחו להוריד במשקל בזכות התרופה ולשמור על ההצלחה לאורך זמן.

מי זכאי ליטול אוזמפיק לצורך ירידה במשקל?

יש 4 נתונים עיקריים שצריך לענות עליהם על מנת לקבל אוזמפיק למטרת הרזיה:

  • להיות מגיל 18 ומעלה.
  • לעמוד בנתונים של ערך BMI  30 (מדד מסת גוף) המעיד על השמנת יתר חמורה.
  • להיות עם ערך  BMI 27 מ-27 (חישוב מדד מסת גוף) 
  • להיות לפחות עם גורם סיכון אחד, מתוך הגורמים הבאים: יתר לחץ דם, רמות גבוהות של כולסטרול וטריגליצרידים בדם, סוכרת.

 

רוצים לרדת במשקל? תעלו על אוזמפיק!

הביקושים לאוזמפיק לא מפסיקים לעלות, ולכן יש חודשים שפשוט אי אפשר להשיג את התרופה.
אז מי אמר אוזמפיק ולא קיבל?!😊אתם יכולים לקבל אותה דרך מילאן מדיקל!
רוצים להתחיל ממחר במסע לשיפור איכות החיים שלכם? דברו איתנו, מילאן מדיקל >> צור קשר
לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

אוזמפיק מפחיתה משמעותית את מפלס הרעב, מווסתת את התיאבון, מפחיתה את הרצון לאכול (בפרט את התשוקה למתוק) מווסתת את רמות הסוכר בדם, מאיצה את חילוף החומרים ובכך מאיצה את תהליך הירידה במשקל.

תופעות הלוואי המדווחות ביותר של אוזמפיק הן: יובש בפה, סחרחורת, עייפות, שלשולים, אובדן תיאבון, בחילות, עצירות, דופק מואץ, היפוגליקמיה, הקאות. זה כמובן אינדיבידואלי ומשתנה ממטופל/ת למטופל. ברוב המקרים, תופעות הלוואי חולפות תוך כמה שעות, או כעבור יום-יומיים. הגוף פשוט 'מתרגל' לתרופה והן פוסקות. כמובן שיש גם מטופלים רגישים יותר, שתופעות הלוואי אצלם חולפות רק כעבור שבוע-שבועיים.

במעקבים אחרי מטופלים ובמחקרים שבוצעו בארץ ובארצות הברית לא נרשמה השפעה על המצברוח בקרב אנשים שנטלו אוזמפיק.

מיליוני חולי סוכרת ואנשים שרוצים לרדת במשקל (וכבר ירדו במשקל) נעזרים באוזמפיק.
אוזמפיק סיכונים הוא נדיר ביותר, וכל עוד התרופה ניטלת בפיקוח רפואי ובמעקב רפואי השימוש בה בטוח ולא חושף את המטופל/ת לשום סיכון בריאותי.

מה לאכול עם אוזמפיק? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן