ירידה במשקל

חולמים לרדת כמה קילו, להראות יותר טוב, להרגיש יותר טוב? Welcome to the club. מיליוני אנשים בישראל כמו גם בכל רחבי הגלובוס, מכירים מקרוב את בעיית המשקל העודף ומייחלים לפתרון אמיתי שיספק את נוסחת הניצחון על הקילוגרמים המיותרים, כך שאתם לא לבד (אם זה מנחם במשהו...)

"כמה זה עולה לנו?"… ירידה במשקל ועליה במשקל בעקבות תזונה לא נכונה

הסיבות למשקל עודף, להשמנת יתר ולנזקים שמגיעים בעקבותיהם יכולים להימנע מראש או לצמצם נזקים בהתנהלות נכונה של שמירה על אורח חיים בריא. הקפדה על תזונה נכונה היא הכלל הראשון להשיג את זה. אז מה זה בכלל 'תזונה נכונה'? כמובן שיש כללים ברורים להרכב של תזונה נכונה וירידה במשקל, אבות המזון, למשל, הם חלק בלתי נפרד מזה, אבל יחד עם 'הכללים' הברורים, יש גם שוני מאדם אחד לאחר בהקשר הזה ויש צורך בהתאמה של תזונה נכונה לכל אדם על פי אורח חייו, סדר-היום שלו, המצב הבריאותי הנתון שלו וכך הלאה .  

תזונה לא בריאה היא אחד האויבים של העידן הזה, חלק מזה נובע מתעשיית המזון ש'מרעיפה' על הציבור מעל לכל מדף בסופרמרקט שלל מוצרי מזון שאין בהם שום ערכים תזונתיים חיוביים אלא ההיפך: יש בהם הסבת נזק לבריאות שלנו. כל הפאסט פוד, המנות החמות, האוכל המוכן עם מונוסודיום גלוטמט, שומן טראנס, אשלגן ברומט, אקרילאמיד ("חומרים מוקשים") צבעי מאכל מסדרת ה-E למיניהם שחלקם הוכחו כמסרטנים, סולפיטיםE220  , ניטרטים (חומרי שימור) שמן דקל, ועוד חומרים שלא הייתם רוצים לפגוש בגודל טבעי בצלחת שלכם, אילו לא במסעדת 'מישלן'😊

אורח החיים המודרני מצלצל לכולנו בפעמון ופותח את הדלת לבחירות זריזות וקלות כביכול, שעלולות לעלות לנו בבריאות. אוכל מוכן (או אפילו חצי-מוכן) הוא קל להכנה, זריז להכנה, בהרבה מקרים הוא אפילו טעים…אז למה שנוותר עליו?! זה בדיוק: שמאוד רצוי לוותר עליו, במקום לוותר על שמירה על הבריאות. שמירה על תזונה נכונה תשחרר אתכם מראש מ'לוחמה בשטח בנוי' (בעיקר במטבח ב'גיזרת המקרר') בקלוריות העודפות ובקילוגרמים המיותרים. עוד לפני שמדברים על ירידה במשקל חשוב 'לשים על השולחן' את כל מה שקשור בתזונה נכונה ובמזונות מזיקים. אם לא נדע ממה להיזהר, איך נדע לשמור על עצמינו?!…

5 הרכיבים המסוכנים שמסתתרים במזון המוכן/הקנוי של כולנו

 • מונוסודיום 
 • חומרי טעם וריח
 • אספרטיים, סכרין
 • גלוטמט (חומצת אמינו הקשורה בנתרן ומשפיעה לרעה על מערכת העצבים ועל הכבד)
 • שומן טראנס/שומן 'מוקשה' עם מולקולת מימן (הוצא מחוץ לחוק על ידי מנהל התרופות האמריקני ה-FDA)

 

הערת אזהרה: עודף מלחים מסוכן לבריאות שלכם!

גם המלח והנתרן יכולים להיות מסוכנים לבריאות, כשהם ניטלים במינון עודף. במחקר שבוצע בארצות הברית בשנת 2020 עלה כי לפחות  99,000 מקרים של אירועי לב ו- 66,000 מקרים של שבץ מוחי בשנה יכולים היו להימנע, באם מי שלקו בהם היו מקפידים על כמות צריכת מלח/נתרן תקינה ביום – עד 3 מיליגרם לאדם ליום. 

אז מה הכיוון, אתם עולים או יורדים? 

ירידה במשקל שתבוצע בהדרגה ולא ב'דיאטת קאסח', בתפריט בריא ומאוזן, בפיקוח רפואי ומתוך אחריות אישית והבנה שמדובר בתהליך ולא ב'מגע קסם', היא זו שגם תצליח בסופו של דבר להביא אתכם להישגים, לירידה משמעותית במשקל ולשמירה על התוצאות לאורך זמן. 

אלפי אנשים מעידים על כך שעברו אינספור תהליכי דיאטות, שירדו במשקל והעלו בחזרה (ועוד 'עם עודף') כך שברור שעצם הירידה במשקל היא לא המטרה המרכזית, אלא מה שמשמעותי זה הצלחה בשמירה על תפריט מאוזן, שמירה על תזונה נכונה לאורך זמן, ירידה מדורגת במשקל – ושמירה על כל זה לאורך שנים, כחלק ממעבר לאורח חיים בריא.

אינספור דיאטות כושלות

ירידה במשקל במקרה של השמנת יתר היא מהלך רצוי וחיובי. מה שחשוב הוא לנהל אותו הכי חכם שאפשר, וכמו בכל דבר כמעט, גם כאן – רצוי להיעזר באיש/ת מקצוע. תחסכו לעצמכם עוד שלב במרוץ האינסופי אחרי המשקל הבלתי מושג, בין דיאטות קאסח למיניהן, אבקות 'קסמים', שייקים עם רכיבים הזויים, תפריטים שמזיקים לבריאות שלכם, ותנו לאדם מוסמך בתחום לייעץ כם ולעזור לכם. ב'מילאן מדיקל' כבר עושים את זה למעלה מעשור בהצלחה מוכחת, עם אלפי לקוחות שהצליחו לצאת 'ממעגל הקסמים' של עליה במשקל וירידה במשקל ודיאטות ש'התנפצו', ושנהנים מתזונה נכונה ומאורח חיים בריא לאורך זמן.

בן אדם עומד על משקל ליד סרט מדידה

מה כוללת אסטרטגיית ההרזיה של מילאן מדיקל, המסייעת לירידה במשקל בתהליך בריא ובטוח?

5 אבני היסוד להצלחה שלכם:

 • בניית אסטרטגיה הרזיה אישית על ידי רופא שמתמחה בטיפול בהשמנת יתר 
 • ליווי אישי וייעוץ זמין מכל מקום בכל זמן (כמה קליקים באתר שלנו – ואתם משנים את החיים שלכם)
 • קבלת תרופות הרזיה עד הבית ( למה שתמתינו בתור בבית המרקחת?! למה שתחכו חודשיים בתור לפגישה עם רופא מומחה, למה שתחכו לאספקה של תרופה להרזיה שבועות ארוכים עד שהיא תגיע לישראל?!)
 • תכנית אימון אישית על ידי מאמן כושר מוסמך 
 • תפריט מותאם אישית – אבני יסוד בתחום התזונה: מה אוכלים, כמה אוכלים, למה אוכלים, איך אוכלים בריא יותר ומבטיחים ירידה במשקל באופן בטוח ומבוקר.

באיזה תהליכי הרזיה יכולים לתמוך בכם במילאן מדיקל? (רשימה חלקית)

 • תוכניות הרזיה למי שמעוניינים להוריד 5-10 קילו
 • תוכניות הרזיה לאחר בהריון
 • תוכניות הרזיה בגיל המעבר
 • תוכניות הרזיה ללא דיאטה
 • תוכניות הרזיה אצל בני נוער
 • תוכניות הרזיה בגיל השלישי
 • תוכניות הרזיה לחולי סוכרת
 • תוכניות הרזיה למניעת סוכרת סוג 2
 • תוכניות הרזיה בגיל מבוגר
 • תוכניות הרזיה לקראת חתונה
 • תוכניות הרזיה במצבים של 'השמנה חולנית' / השמנת יתר/ עודף משקל משמעותי


תרופות יעילות לירידה במשקל

שם הזריקה פעילות צפי תוצאות ממוצע
אוזמפיק

(ניתנת בזריקה)

מווסתת את רמות הסוכר בדם ומווסת את התיאבון, מפחיתה את הרצון לאכול מתוקים, גורמת לתחושת שובע. הסרה של עד כ- 25% ממשקל הגוף בתוך חודשיים עד חצי שנה
ריבלסוס

(ניתנת בכדורים)

מווסתת תיאבון, תורמת לתחושת שובע, מאטה את קצב התרוקנות הכיבה, מווסתת את רמות הסוכר/הגלוקוז בדם. מסייעת לירידה במשקל של עד כ-5 קילו בחודשיים (בממוצע)
WEGOVY

(ניתנת בזריקה)

מווסתת את רמות הסוכר בדם ומווסת את התיאבון, גורמת לתחושת שובע, מפחיתה את הרצון לאכול מתוקים. הסרה של עד כ- 25% ממשקל הגוף בתוך חודשיים עד חצי שנה
ויקטוזה

(ניתנת בזריקה)

מאטה את פעילות מערכת העיכול, מפחיתה את רמת הסוכר בדם, מדכאת תאבון ומקדמת ירידה במשקל מסייעת לירידה במשקל של עד כ-20% ממשקל הגוף תוך שלושה חודשים-חצי שנה (בממוצע)
סקסנדה

(בעצם נגזרת של ויקטוזה, במינון מותאם)

מאטה את פעילות מערכת העיכול, מפחיתה את רמת הסוכר בדם, מדכאת תאבון ומקדמת ירידה במשקל מסייעת לירידה במשקל של עד כ-15% ממשקל הגוף תוך שלושה חודשים-חצי שנה (בממוצע)

לכל מי שרוצה לרדת במשקל, לסגל הרגלי תזונה בריאים ואורח חיים בריא, לכל מי שרוצה להצליח לרדת במשקל מבלי להיכנס למשטר של דיאטות קסאח, אלא לעשות זאת בפיקוח רפואי ובייעוץ מקצועי צמוד.

התוכנית מתאימה למבוגרים ילדים, ובני נוער.

מחקרים מוכיחים שאכן כך. הסתייעות בתרופות הרזיה מאושרות על ידי משרד הבריאות ובפיקוח רפואי מלווה מוכיחה תוצאות מרשימות בקרב אלפי מטופלים: ירידה במשקל ושמירה על ההישג לאורך זמן.

ירידה במשקל - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן