חיפשתם אוזמפיק מחיר ולא מצאתם? אנחנו כאן לעשות סדר

סובלים מסוכרת, עודף משקל או השמנת יתר? רוצים לרזות ולטפל בעצמכם באמצעים רפואיים מבטיחים שיוכלו לעזור לכם באופן מוכח? ככל הנראה תרופת האוזמפיק תוכל לעזור לכם בזה, ולתת לכם את המענה המושלם.
לקוח משלם בכרטיס אשראי ומקבל תרופות

מי שיצא לו כבר לבדוק על התרופה המושלמת, ודאי יודע שלאוזמפיק מחיר קצת גבוה. אוזמפיק מחיר, כמה בדיוק גבוה המחיר ואיך אפשר לחסוך בעלויות? כל זאת ועוד ממש כאן לפניכם.

מהי העלות של תרופת הקסם?

תרופה האוזמפיק הינה תרופה אשר משמשת במקרים רבים עבור זריקות להרזיה או עבור חולי סוכרת סוג 2, ואולי חלקכם מכירים אותה בשמות ריבלסוס או וויגובי, שהן תרופות מקבילות הפועלות על אותו החומר הפעיל של אוזמפיק, אך ניתנות בתצורות שונות לרבות כדורים. אחד הדברים שמעסיקים את נוטלי התרופה או את האנשים שמעוניינים בה, הוא עניין המחיר.

ועדיין, רבים מאותם אנשים אינם מודעים לעובדה שמחיר התרופה משתנה בהתאם לגורמים שונים, וייתכן שהם משלמים סכומים גבוהים מהממוצע. אז מה טווח המחירים של התרופה, איך אפשר להוזיל את העלויות, וחשוב מכל מה משפיע על המחירים האלו; על הכל אנחנו נדבר היום, ונתחיל קודם כל מהגורמים המשפיעים על המחיר.

למה לאוזמפיק מחיר משתנה: הגורמים המשפיעים על מחיר התרופה

כאמור, מחירי התרופה משתנים בהתאם לגורמים שונים, וכדי שתוכלו לדעת מה משפיע על המחיר שאתם משלמים, היה לנו חשוב במילאן מדיקל להכין עבורכם את הטבלה הבאה.

 

הגורם המשפיע כיצד הוא משפיע על המחיר?
בית המרקחת בתי מרקחת שונים מתמחרים את התרופות בצורה שונה בדומה לכל חנות שקיימת.
מינון התרופה (מ"ג) מינון התרופה במ"ג משפיע גם הוא על המחיר, מאחר והרכב החומרים בתרופה משתנה.
ספק התרופות המחיר משתנה בהתאם לספק בשל העובדה שהספקים הם הגורם המייבא והמשווק העיקרי. בהתאם, המחירים יקבעו על פיהם.
מרשם פרטי או מסובסד תרופת האוזמפיק אינה כלולה בסל התרופות, אך עם זאת ניתן לרכוש את התרופה בסבסוד. כמובן שקנייה פרטית תעלה יותר.

לקוח מעביר מרשם לרוקח

מיהו הספק של תרופת האוזמפיק ומה הקשר בינו לבין המחיר?

אחד המשפיעים העיקריים על מחיר התרופה הוא הספק, כאשר כל ספק מתמחר את התרופות שלו בצורה שונה. "נובו נורדיסק", חברת התרופות הדנית, מהווה את הספק הראשי של אוזמפיק בארץ ומספקת את התרופה בכל המינונים השונים שלה (0.25 מ"ג, 0.5 מ"ג ו-1 מ"ג).

איך "נובו נורדיסק" משפיעים על המחיר? אז כמו שראינו לספק התרופות השפעה על המחיר, וכאשר מדובר על הספק הראשי בארץ, ההשפעה שלו היא החזקה ביותר, ובהתאם אליו רוב המחירים נקבעים.

תכינו את הכיס – טווח המחירים של התרופה

אז אחרי שהבנו מהם הגורמים המשפיעים על מחירי התרופה, והבנו שאחד הגורמים המרכזיים בעסק הוא הספקים, אפשר כעת להבין את הסיבה לקיומו של טווח מחירים ולא מחיר קבוע, וכן לחשוף את טווח המחירים. אם כן, הטווח מתחלק ל-2 מקרים:

  1. רכישה פרטית בבתי המרקחת – במקרה זה טווח המחירים נע בין כ-400 ש"ח ל-500 ש"ח.
  2. רכישה מסובסדת – היקף הסבסוד משתנה בין קופות החולים וחברות הביטוח, ולכן הוא נע בין 200 ל-250 ש"ח, כ-50% סבסוד מהמחיר המלא.

אוזמפיק בסבסוד: כך תחסכו בעלויות

הסבסוד הוא משהו כמובן שכל אדם ירצה לעצמו כדי לחסוך בעלויות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בסבסוד של כ-50% מהמחיר הפרטי. הצורך בסבסוד באופן כללי נוצר מהעובדה שתרופה זו אינה נמצאת בסל התרופות, אלא בסל הפרטי של חלק מקופות החולים או הביטוח המשלים.

לכן, כדי לבדוק את זכאותכם לסבסוד המדובר, מומלץ להתקשר לקופת החולים שלכם או לביטוח המשלים, ולבדוק האם נכללת התרופה נכללת בסל הפרטי שלכם ואתם זכאים לסבסוד הנחשק. חשוב לציין כי הסבסוד ניתן לרוב רק לחולי סוכרת סוג 2 שזקוקים לתרופה ולא לכל אחד, אלא שבמקרים מסוימים, בייעוץ וליווי של קופת החולים, ייתכן שתוכלו לקבל סבסוד גם אם אינכם חולי סוכרת אחרת תאלצו לשלם מחיר מלא.

לסיכום – מנסים להשיג את התרופה באופן פרטי? כדאי שתחשבו פעמיים

רגע לפני שנסיים ותרוצו להוציא מרשם באופן עצמאי ופרטי, ולחפש האם אתם זכאים לסבסוד, חשוב שתקראו את המילים הבאות. הוצאת מרשם פרטי של אוזמפיק היא אינה תהליך פשוט כל כך. מדוע? בעיקר בגלל שרשימות ההמתנה בבתי המרקחת ארוכות מאוד והבירוקרטיות הנדרשות מהצרכן הממוצע עלולות להתיש אותו.

מה אנחנו מציעים לכם לעשות? מילאן מדיקל זה הפתרון הכי פשוט להשגת התרופה. אצלנו תוכלו למצוא ליוווי מלא בכל הקשור לאוזמפיק כחלק מתוכנית ירידה במשקל צוות המומחים של מילאן מדיקל יעניק לכם סיוע בכל הנדרש, ובכך תוכלו להבטיח שהתרופה תגיע אליכם, ובמקרים מסוימים אפילו בסבסוד הנחשק. ורגע לפני שנסיים, חשוב להדגיש שלתרופת אוזמפיק תופעות לוואי שונות, ועל כן בכל מקרה כדאי להתייעץ עם צוות המומחים.

מרשם פרטי נע בין 400 ל-500 ש"ח, ומרשם מסובסד יוריד לכם כ-50% מהעלות.

סבסוד התרופה ניתן לרוב דרך קופות החולים בסל התרופות הפרטי, או דרך חברות הביטוח המשלים. כמובן שהדבר תלוי בצורך הספציפי שלכם בתרופה.

אוזמפיק מיועדת עבור טיפול במחלת סוכרת סוג 2, וכן עבור עודף משקל והשמנת יתר, כאשר בשני המקרים האלו קבלת המרשם מעט יותר מורכבת.

מאחר והתרופה לא נמצאת בסל התרופות הבסיסי במדינה, וכי מדובר על תרופה עם חומר פעיל בעל סיכונים, קבלת מרשם מותנית בקבלת אישור ממשרד הבריאות בכפוף לטופס 29ג'.

אפשר לקבל אותו גם דרך יעוץ מומחה און ליין במילאן מדיקל.

חיפשתם אוזמפיק מחיר ולא מצאתם? אנחנו כאן לעשות סדר - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן