וויגובי סיכונים: Wegovy הכירו את הסיכונים בתרופה

לאחר שהגיעה אלינו לא מזמן, רבות השאלות שעולות בנוגע לתרופה הוויגובי, כאשר סוג השאלות הנפוץ ביותר בין כלל השאלות הינו שאלה כגון זו - "האם לוויגובי סיכונים ממשיים אם בכלל?". ובכן כמובן שלוויגובי סיכונים בדומה לכל שאר התרופות, אך לא מדובר בנושא של שחור ולבן. אז כדי לעשות קצת סדר בבלאגן,  ריכזנו עבורכם במילאן מדיקל את כל המידע שחשוב בנושא, והבאנו אותו לפניכם. בואו נתחיל!
אישה בבגדי ספורט מחזיקה 2 ניירות עם הכיתוב yes no

הכירו את התרופה שנחתה אלינו היישר מאמריקה!

תרופת הוויגובי, שייתכן שחלקכם מכירים את חברתה לתחום, האוזמפיק, הגיעה לארץ אחרי מספר שנים בהם ניתן היה למצוא אותה רק בארצות הברית. לתרופה זו, כמו גם לכל שאר התרופות, ישנם מעט סיכונים אותם חשוב שתכירו ועליהם נדבר היום, אך רגע לפני, בואו נבין כיצד בכלל ניתן להשיג את התרופה, ומהי רמת היעילות שלה.

הוכחת יעילות התרופה מחקרים רבים בדקו את יעילותה של תרופת הוויגובי, כאשר בממוצע, מדובר על ירידה של כ-20% ממשקל הגוף, ובאופן שנשמר לתקופה של כשנה.
תנאים לקבלת המרשם על מנת לקבל את המרשם ישנם מספר קריטריונים בהם תדרשו לעמוד כגון גיל, מדד יחס גוף (BMI) של 30 ומעלה, או BMI העומד על לפחות 27 ובליווי של אחד מגורמי הסיכון השונים לרבות יתר לחץ דם, סוכרת מסוגים מסוימים וכדומה.
איך ניתן לקבל מרשם? קבלת המרשם לוויגובי הינה חובה, ומתקבלת על ידי רופא בלבד. אצלנו במילאן מדיקל, תוכלו לקבל מרשם און ליין עד הבית.
עלות התרופה מחיר התרופה עומד בממוצע על 1,000 ש"ח בחודש, וזאת מאחר שהמינון משתנה עם הזמן, ובהתאם גם המחיר החודשי.

כיצד פועלת תרופת הוויגובי?

לאחר שהכרנו את התרופה קצת יותר לעומק, יש להבין כיצד היא פועלת וזאת על מנת שנוכל להבין את הסיבה לסיכונים הקיימים בה. אם כן, וויגובי מבוססת על הורמון ה GLP 1. למעשה, הוויגובי פועלת במגוון מישורים בהם היא מאפשרת דיכוי תיאבון, הפחתת רמת הסוכר בדם על בסיס הורמון האינסולין וכן הפחתת ייצור הסוכר בדם על בסיס הורמון הגלוקגון. בשורה התחתונה, תפקודה של הזריקה מתרחש במערכת העיכול.

אישה מאושרת מחזיקה גינס שגדול עליה

אלו הם הסיכונים הקיימים בוויגובי

על אף שמדובר בתרופה עם יעילות אדירה, חשוב כמון להיות מודעים גם לסיכונים שבה, ולשם כך התכנסנו היום. אז מה הם הסיכונים המדוברים? עכשיו נבין הכל.

הגורם המסכן מדוע הוא מסוכן
הימצאותן של בעיות חמורות קודמות במעיים או בקיבה, ובמערכת העיכול ככלל בשל אופן פעולתה של התרופה, בעיות חמורות במערכת העיכול באופן כללי, עלולות לגרום בשילוב עם התרופה לסכנה בריאותית של ממש.
הריון או תקופה הנקה ככלל, אין להשתמש בוויגובי במהלך הריון או הנקה, שכן הדבר עלול לפגוע בעובר ובתינוק.
חולי סוכרת אשר מטופלים באמצעות גלימפיריד או גליבנקלאמיד שילוב תרופת הוויגובי עם תרופות נוספות ובפרט אלו שציינו, עלולות להוביל לחוסר יעילות התרופה, ובמקרים חריגים אף לסיבוך רפואי מסכן חיים.

כיצד ניתן להימנע מהסיכונים של תרופת הוויגובי?

לאחר שראינו כי לוויגובי סיכונים שונים, ובשל כך אזהרות כאלו ואחרות, נשאלת השאלה "כיצד ניתן להימנע מהסיכונים של התרופה?". ובכן באופן כללי, שימוש בתרופה במקרה שאחד מהסיכונים שציינו קודם לכן קיים, הוא מסוכן ואסור בהחלט. מכאן, נעבור לשאלה כיצד בכל זאת ניתן לדעת האם קיים סיכון כזה או אחר, והתשובה לכך פשוטה בהרבה.

וויגובי היא אינה תרופה המחייבת מרשם רופא סתם כך, הסיבה לכך, נעוצה בשמירה על בריאות וחיי המטופל. לכן, כדי לדעת האם קיימים לכם סיכונים כאלו ואחרים שמונעים מכם ליטול את התרופה, חובה להתייעץ עם מומחה או רופא מוסמך בתחום, לפני שמתחילים את תהליך נטילת התרופה.

וויגובי סיכונים? ללכת על בטוח עם מילאן מדיקל!

ייעוץ רפואי הוא השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך נטילת כל תרופה שהיא, ובפרט תרופת הוויגובי. כפי שראינו היום ישנן לא מעט סכנות שעלולות להוביל למצבים רפואיים מסוכנים, ולכן שלב הייעוץ הרפואי הוא החשוב מכל. אז איפה אפשר למצוא יועץ מוסמך בתחום? פשוט מאוד, אצלנו במילאן מדיקל! מגוון רחב של רופאים ומומחים בתחום הירידה במשקל וההרזיה ניצבים כאן לרשותכם עבור כל שאלה, ובפרט עבור תחום הוויגובי.

חשוב להבין שאופן השפעת התרופה הינו אינדיבידואלי, ולכן הייעוץ הרפואי יכול להציל חיים על ידי התאמת התרופה באופן ייחודי למטופל. את כל זאת, תוכלו למצוא אצלנו במילאן מדיקל לצד קבלת מרשם לתרופה עד הבית, לאחר שיח און ליין עם המומחים שלנו. אז קדימה, למה אתם מחכים?
לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

צרו קשר

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל


כמו לכל תרופה באשר היא, ואפילו לכל דבר שאנו עושים בחיינו, גם לתרופה הוויגובי סיכונים שונים. במקרה זה, מדובר לרוב על סיכונים הקשורים למערכת העיכול, שכן בחלק זה בגוף פועלת התרופה.

על אף שלתרופה ישנם סיכונים שונים, הדבר לא בהכרח אומר שנתקל בהם. כדי להימנע מהסיכונים האלו, יש להתייעץ עם צוות הרופאים והמומחים במילאן מדיקל אשר יוכל להכווין אתכם כראוי, ולסייע לכם להימנע ככל הניתן מהסיכונים הקיימים בתרופה.

על מנת להימנע מסכנות הקשורות לאופן נטילה שגוי של התרופה, חובה להתייעץ עם רופא מוסמך או עם מומחים בתחום, כפי שניתן למצוא אצלנו במילאן מדיקל.

התשובה לכך היא לא. 2 התרופות המוכרות מהתחום, כמו גם כל תרופה אחרת, הינן בעלות סיכונים כאלו ואחרים. בהינתן נטילה נכונה של התרופה, וכן מעקב רפואי תקין, לא אמורים להופיע סיכונים שונים כלל, וכן לא להיות כלל השוואות בין הסיכונים השונים.

וויגובי סיכונים: Wegovy הכירו את הסיכונים בתרופה - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן