וויגובי מחיר Wegovy: הכל על מחיר התרופה הנחשקת

לאחר שהגיע לישראל, תרופת הוויגובי מתחילה להתפשט ולהגיע למגוון בתי המרקחת, ובין כלל השאלות שעולות מהמטופלים השונים שמעוניינים בתרופה, עולה גם שאלת המחיר. התרופה הוותיקה יותר בארץ, הלא היא האוזמפיק, מנצחת את הוויגובי במגרש המחירים, ולכן עולה כאן שאלה נוספת והיא "למה לוויגובי מחיר שונה?". אז ראינו לנכון במילאן מדיקל לספק לכם את כל התשובות, ועל כל זאת ועוד נדבר ממש עכשיו.
wegovy 2.4

וויגובי או אוזמפיק? הכירו את התרופה שתסייע לכם לרדת במשקל ובגדול

משפחת התרופות להרזייה כוללת בתוכה מגוון תרופות מוכרות שבראשן עומדות האוזמפיק והוויגובי. תרופות אלו, המשתייכות לתרופות הניתנות בהזרקה תת עורית, מתפקדות באמצעות הורמונים שונים בגוף האדם, ובכך מורידות את רמת הסוכר בדם, כאשר תרופת הוויגובי נמצאה בנוסף לכל גם כמפחיתה את תחושת הרעב. על פי מחקרים שבוצעו, ביכולתה של וויגובי להוריד עד 20% ממשקל הגוף. אי לכך, לצד אורח חיים בריא, החולים בהשמנת יתר או בעודף משקל, יכולים למצוא בהחלט את הפתרון באמצעות הוויגובי, אז למה לוויגובי מחיר גבוהה? איך מקבלים מרשם לוויגובי?

קבלת מרשם לוויגובי: כל מה צריך לדעת

על מנת להנות מהתרופה המטורפת הזו, חלה חובה לקבל מרשם רופא. את המרשם לוויגובי, ניתן לקבל אצלנו במילאן מדיקל במהירות ואון ליין, אך ככלל עליכם לעמוד ב-1 מבין 3 הקריטריונים הבאים:

  1. עליכם להיות בני 18 לפחות (במקרים מסוימים ניתן לקבל את התרופה החל מגיל 12).
  2. עליכם להיות בעלי BMI, מדד מסת גוף, של 30 ומעלה.
  3. עליכם להיות בעלי BMI של 27 ומעלה וכן בעלי גורם סיכון אחד לפחות מבין רשימת גורמי הסיכון (יתר לחץ דם, עודף סוכר בדם וכדומה).

לאחר קבלת המרשם מהרופא, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לבתי המרקחת ולדרוש את התרופה. לצד זאת, תוכלו לקבל את התרופה און ליין גם אצלנו במילאן מדיקל.

מצב המחירים בשוק: כמה עולות זריקות ההרזיה?

לאחר שהכרנו את התרופה לעומק, והבנו כיצד ניתן לקבל אותה, אתם ודאי שואלים את עצמכם כמה כל התענוג הזה יעלה לנו, והאם לוויגובי מחיר שונה מכל שאר התרופות בתחום. אז בלי יותר מדי לדבר, בואו נראה כמה עולה התרופה, וזאת ביחס לשאר התרופות בשוק.

התרופה להרזייה המחיר כיום
סקסנדה 1,200 ש"ח בממוצע
אוזמפיק מחיר מלא עומד על כ-400 ש"ח
וויגובי 1,000 ש"ח בממוצע כאשר טווח המחירים נע בין 760 ל-1,250 ש"ח

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

למה לוויגובי מחיר ייחודי?

כפי שניתן לראות, האוזמפיק היא התרופה הזולה מבין 3 התרופות אותן הצגנו, זאת לצד העובדה שלוויגובי מחיר גם גבוה ביחס אליה, וגם מחיר אשר נע על טווח רחב מאוד. מכאן, עולה השאלה מדוע לוויגובי מחיר כל כך דינמי, ומה גורם לשוני בין העלויות השונות. אם כן, המחיר מבוסס על אופן נטילת התרופה אשר משתנה בהדרגה ככל שהזמן עובר. בהתחלה, מינון התרופה עומד על כ-0.25 מ"ג, וככל שהזמן עובר המינון עולה, כאשר המטרה הסופית היא להגיע בהדרגתיות למינון של 2.4 מ"ג. אי לכך, המחיר ההתחלתי של התרופה עומד על 760 ש"ח כיום, ומסתכם ב-1,250 ש"ח. זאת, לעומת המחיר של האוזמפיק, מחיר קבוע עבור 1 מ"ג.

wegovy 2.4
wegovy 2.4

וויגובי מחיר – כיצד ניתן לקבל את התרופה במחיר הטוב ביותר?

לוויגובי מחיר קבוע, והוא זה אשר הצגנו בפניכם כאן היום. עם זאת, בהחלט ייתכן שמרכזי הרזייה שונים וכן בתי מרקחת, יעלו מעט את המחירים בהתאם למלאי, לעניין הביקוש וההיצע, וכן בהתאם להוצאות שלהם כגוף פרטי שמוכר את התרופה. אז בכל זאת ניתן לקבל את תרופת הוויגובי במחיר הטוב ביותר? ובכן אצלנו במילאן מדיקל, תוכלו לקבל את המרשם והתרופה און ליין עד הבית, וכמובן שגם במחירים הטובים ביותר. השירות והמוצרים השונים שלנו, ניתנים למטופלים כאשר בראש ובראשונה עומדת טובת המטופל, ובהתאם גם המחירים של התהליך.

מילאן מדיקל: דואגים לבריאות שלכם מא' ועד ת'

זקוקים למרשם לוויגובי? יש לכם עוד שאלות בנוגע לוויגובי מחיר או כל נושא אחר בתחום? רוצים לקבל את תרופת הוויגובי מהיום למחר עד הבית און ליין? אם התשובה לאחת השאלות האלו או יותר היא כן, מילאן מדיקל הוא המקום המושלם עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי איכותי ואמין, אשר בהתאם לאופי ודרישות התרופה, ייתן לכם את הטיפול האישי והאינדיבידואלי הנדרש במקרה זה. צוות המומחים הרפואי שלנו, עומד כאן לשירותכם ומאפשר לכם להנות מהתרופה הנחשקת בקלות ובפשטות. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או באתר, ואנו כבר נדאג לכל השאר.
לחצו כדי לראות את סיפורי ההצלחה שלנו!

צרו קשר


המחיר של זריקות ההרזייה "וויגובי", נע בין 760 ל-1,250 ש"ח. 600 ש"ח הוא הסכום ההתחלתי לרכישת התרופה והוא גם הסכום עבור המינון הנמוך ביותר, ו-1,250 ש"ח הוא הסכום הגבוה ביותר בממוצע בהתאמה.

אצלנו במילאן מדיקל תוכלו לקבל מרשם לוויגובי און ליין, לצד ייעוץ רפואי מקצועי ואיכותי. כך, תוכלו לקבל את התרופה שלכם במהירות, בקלות ובראש שקט.

כמו לכל תרופה גם לוויגובי ישנן תופעות לוואי. בין כלל התופעות הקיימות, ישנן תופעות לוואי קלות יותר וכאלה שפחות, אך בכל מקרה, אם תצמדו להוראות הגורם הרפואי, לא אמורה להיות כל בעיה.

הגורם המשפיע במיוחד על מחיר תרופת הוויגובי הוא כמות המינון שניתנת למטופל. ככל שכמות המינון גדולה יותר, כך כמובן גם המחיר גבוה יותר.

וויגובי מחיר Wegovy: הכל על מחיר התרופה הנחשקת - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן