וויגובי ואוזמפיק: האם זריקות להרזייה מפחיתות צריכת סמים ואלכוהול?

לצד השיטות המסורתיות כגון דיאטות, אורח חיים בריא ופעילות גופנית מרובה, ירידה במשקל והרזייה יכולה להתבצע בדרכים נוספים להן היינו עדים בשנים האחרונות. מדובר אם כן בזריקות ההרזייה וויגובי ואוזמפיק, אשר מסייעות לירידה מהירה ונוחה במשקל, עם תוצאות של עד 20 ק"ג ממשקל הגוף. אז האם מדובר בתרופת קסם או בסכנת נפשות? יצאנו לבדוק!
איש ישן עם כוס אלכוהול ביד ואזיקים מחוברים לבקבוק שתיה חריפה

זריקות להרזייה: במה מדובר בכלל?

זריקות הרזייה, וויגובי ואוזמפיק, הן למעשה תרופות אשר מסייעות לירידה במשקל והרזייה משמעותית, של עד 20 ק"ג ממשקל הגוף למעשה. מדובר בתרופות שמחקות את פעילות ההורמון GLP-1, ובכך מדכאות את התיאבון ומסייעות בתפקוד הגוף בהיבטים רלוונטיים כגון רמת הסוכר וכדומה.

לאור ההצלחה הרבה, רבים ניסו לטעון שמדובר בתרופות שמסכנות את הבריאות, עם אמירות כגון "התרופה מסוכנת לשרירים", "טיפול ארוך מדי או הפסקת הטיפול באמצע מסיבות שונות עלולים לגרום לפעולות אובדניות" ואפילו "מדובר בתרופה שעלולה לגרום לעיוותים בפנים". אז האם כל זה נכון? לא בדיוק.

על היתרונות של תרופות הפלא

בניגוד להאשמות הרבות שמטיחים בתרופות האלו, מחקרים ואף מטופלים מעידים על יתרונות רבים אשר אפשר למצוא בתרופות. באשר למחשבות האובדניות אותן ניסו לקשור כחלק מהשימוש בתרופה, תשמחו לגלות כי באופן סטטיסטי מטופלים חווים דווקא פחות חוויות שכאלו. אי אפשר להסביר את זה? ובכן בשל העובדה שירידה במשקל משפיעה על הרגשות בגוף, מן ההגיון שהיא תגרום לתחושת שלמות עצמית גבוהה יותר ובהתאם לפחות מחשבות רעות כאלו ואחרות.

כמו כן, בשל הירידה המשמעותית במשקל אותה ניתן להשיג בעזרת הזריקות, יורדים הסיכויים למוות כתוצאה ממחלות הקשורות לבריאות הלב כגון שבץ, התקפי לב וכדומה. ירידה זו, מעודדת מטופלים רבים לסגל לעצמם אורח חיים בריא ולבצע פעילות גופנית, ואת היתרונו של אלה כבר אין צורך לציין.

תופתעו לגלות: קיים קשר בין זריקות להרזייה וצריכת סמים ואלכוהול

לצד התכלית המרכזית של התרופות, הלא היא הירידה המשמעותית במשקל שזוקפת לזכותה גם לא מעט יתרונות נלווים אך משמעותיים, היו שטענו כי ביכולתן של תרופות ההרזייה לצמצם את התלות, הצורך והרצון של צריכת אלכוהול ואף סמים כאלו ואחרים. ממטופלים ששיתפו את החוויה שלהם במדיה החברתית בפלטפורמות השונות, עלה כי אכן לצד דיכוי התיאבון, דוכא גם הרצון בצריכת הגורמים השונים עליהם דיברנו. כמו כן, מחקרים שבוצעו על עכברים וחולדות, הוכיחו כי צריכת החומר סמגלוטייד, עליו מבוססות התרופות, בקרב בעלי החיים האלו, אכן הפחיתה את צריכת האלכוהול. אז האם הדבר אכן תקף באופן מוכח גם עבור בני אדם?

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

על המחקר שהוכיח את הקשר בין זריקות הרזייה לצריכת אלכוהול

במחקר שנערך, השתתפו כ-700 אלף משתתפים שחולקו ל-2 קבוצות: האחת עשתה שימוש בוויגובי ואוזמפיק מבוססי סמגלוטייד, והשנייה בתרופות הרזייה המבוססות על חומרים פעילים אחרים. ואכן, לאחר 12 חודשי מחקר, הצליחו החוקרים להוכיח כי נטילת תרופת ההרזייה המבוססת על החומר הפעיל סמגלוטייד, בהחלט מפחיתה ומדכאת את הצורך לצרוך אלכוהול, ואפילו סמים כגון קנאביס. טענה זו עלתה לאחר שתוצאות המחקר הראו כי בקרב הקבוצה הראשונה, זו שנטלה את וויגובי ואוזמפיק, שיעור האלכוהוליסטים היה רק מחצית מזה של הקבוצה השנייה.

פתרונות אלטרנטיביים: מה עושים במידה שוויגובי בכלל לא מתאימה לי?

המינונים, המחירים, כמות הזריקות והתהליך כולו, כל אלה כלל לא משנים דבר אם המטופל בכלל לא יכול לעשות שימוש בתרופת הפלא. מתי זה בדיוק יכול לקרות? ובכן יש לכך סיבות רבות כגון פחד מזריקות, אלרגיה כזו או אחרת או אפילו מגבלה גופנית שבגינה לא ניתן ליטול את תרופת הוויגובי. אז מה עושים במצב שכזה? ובכן במקום, או לעיתים אף לצד, נטילת וויגובי, ישנם לא מעט פתרונות אלטרנטיביים. הפתרונות השונים יכולים לכלול תזונה נכונה יותר, פעילות גופנית, אורח חיים בריא, תוספי תזונה וכדומה. כל אלה, מעבר ליכולת שלהם לסייע לכם בירידה במשקל ותהליך הרזיה בריא, משפיעים גם על מהלך החיים כולו, וביכולתם אף למנוע תמותה מנסיבות שאינן טבעיות.

אז איפה תוכלו למצוא את כל זה? ובכן בין מגוון חברות, אנחנו במילאן מדיקל ממליצים לכם לקרוא קצת על חברת הרבלייף ישראל. מדובר על אחת מהחברות הבינלאומיות המובילות בתחום התזונה המאוזנת ואורח חיים בריא ופעיל, אשר משלבים בתוכם מאפיינים רבים כגון תוספי תזונה בהתאמה אישית, מעטפת מקצועית וצמודה וניסיון רב בתחום. כך, בין אם אתם לא יכולים או רוצים ליטול את תרופת הוויגובי, ובין אם בא לכם בלי קשר לסגל אורח חיים בריא, מצאתם פתרון אלטרנטיבי מעולה.

כוס שתיה חריפה ליד סיגריות על שולחן

איפה קבור הקסם?

אז אמנם מדובר במחקר מדעי, אך הסיבה האמיתית לתוצאות ולמסקנות אלו אינה ברורה באופן חד משמעי. בסופו של יום, מדובר על מחקר אחד שמבסס את הטענה הזו, ולכן בהחלט אפשר להאמין לו ולרשום יתרון נוסף לזכותן של תרופות ההרזייה וויגובי ואוזמפיק, אך עדיין לקחת זאת בערבון מוגבל כלשהו. נוסף על כך, חשוב לזכור שאמנם מדובר בתרופה בעלת יכולות מרשימות, אך במידה שלא צורכים אותה על פי הצורך או ההנחיות, היא עלולה לגרום ללא מעט בעיות, בדומה לכל תרופה אחרת שהיא.

על כל פנים, ייתכן שהסיבה ליתרונותיו הרבים של החומר הפעיל נעוצה באופן שבו הוא משפיע על המוח, ולכן בהחלט מדובר בתרופה מרשימה במיוחד, שאולי עוד נראה אותה באה לידי שימוש בתחומים נוספים מלבד עולם ההרזייה והירידה במשקל.

עד אז, מי שזקוק לתרופת הפלא בהחלט יכול להיות רגוע שמדובר בתרופה שאינה מסוכנת לבריאות כל עוד נוטלים אותה בהתאם לייעוץ רפואי מקצועי, והסיוע שלה רב מאוד לגוף האדם במידת הצורך.

 

הכירו את סיפור ההצלחה של מילאן מדיקל!

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

וויגובי ואוזמפיק: האם זריקות להרזייה מפחיתות צריכת סמים ואלכוהול? - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן