איך מזריקים וויגובי? Wegovy אופן השימוש שלב אחר שלב

וויגובי היא תרופה שמשתייכת לקבוצת התרופות שמוגדרות בתור זריקות הרזייה. מדובר על תרופה שהמקור שלה הוא בדנמרק, ורק בשנים האחרונות היא הותרה לשימוש בישראל. התרופה מסייעת להגברת תחושת השובע, מאטה את קצב התרוקנות הקיבה ואף מצליחה להוריד את הרצון לצריכת סוכר באמצעות השפעה על הלבלב והכבד.
אחות מזריקה למטופלת בבטן

איך מזריקים וויגובי 

בהשוואה לתרופות אחרות הוויגובי מסייעת לירידה במשקל בצורה משמעותית, כאשר דרך הצריכה של התרופה היא באמצעות הזרקה ישירה שלה לאזור הבטן. את הוויגובי מומלץ לצרוך יחד עם הורדת מספר הקלוריות ביום ושילוב של פעילות גופנית. את התרופה ניתן לרכוש באופן עצמאי, כך שחשוב שתדעו איך לבצע את הזריקות. 

ביצוע הזריקה

הזריקה מתבצעת על ידי מזרק שמאפשר לכם לקבוע את המינון הרצוי. המזרק והמחט מגיעים בקופסה סגורה, ועליכם לוודא שהאריזות של כל אחד מהרכיבים הגיעו אליכם בשלמותן. את המחט מחברים למזרק על ידי הבגרה. 

לאחר מכן, עליכם לקבוע מה המינון הרצוי לזריקה לאור מה שהצוות המקצועי הורה לכם. קביעת המינון נעשית על ידי סיבוב המזרק עד לקבלת המינון המבוקש. שימו לב שקביעת המינון מאפשרת לכם לבצע את הזריקה בלי להיות מודאגים שמינון גבוה יותר יצא מהמזרק.

על מה חשוב להקפיד

לפני שאתם מבצעים את הזריקה עצמה, חשוב לוודא שפתחתם את שני המכסים של המזרק. מלבד המכסה של המחט שכאמור נמצאת באריזה נפרדת, יש מכסה נוסף שנועד לאפשר לחומר עצמו לזרום. אי פתיחת המכסה תגרום לכך שהחומר לא יצא בהזרקה וכך לא תוכלו לנצל את ההשפעה של החומר. בין הפתיחה של המחט להזרקה עצמה חשוב לשמור על סטריליות מוחלטת.

אישה מחייכת בבגדי ספורט מחזיקה משקל

איך מזמינים וויגובי עד הבית?

נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
משאירים פרטים באתר
משאירים פרטים מלאים ואחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל יבצע עבורכם בדיקת התאמה בחינם
נציג יחזור אליכם תוך 24 שעות
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
בוחרים תוכנית טיפול
לאחר בדיקת ההתאמה, תוכלו לבחור את תוכנית הטיפול המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם
מגוון ענק של תוכניות מוצעות באתר
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
משלמים וקובעים פגישת יעוץ עם רופא
תוכלו לתאם פגישת יעוץ און ליין עם רופא משפחה המטפל בהשמנת יתר מהיום למחר ולקבל מרשם, תוכנית טיפול ואת כל המידע עבור תוכנית הירידה במשקל שלכם
צוות המומחים של מילאן מדיקל מחכה רק לכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה
וויגובי בדרך אליכם
אנחנו נדאג להעביר לבית המרקחת את המרשם והתשלום שלכם, ומבית המרקחת יצא אליכם משלוח בחברת משלוחים מאושרת משרד הבריאות עד לפתח דלתכם
תוך 7 ימי עסקים תקבלו את התרופה

ליווי רפואי צמוד

למרות שההזרקה עצמה היא לא פעולה מורכבת, בכל הנוגע להזרקת וויגובי כדאי לקבל ליווי רפואי צמוד. זה בדיוק מה שיהיה לכם אם תבחרו בשירות של מילאן מדיקל. צוות מסור של רופאים ואחיות ילווה אתכם לכל אורך התהליך עד שתגיעו למשקל שבו אתם רוצים להיות. אז אם שאלתם את עצמכם איך מזריקים וויגובי, מילאן מדיקל הוא המקום הנכון לקבל תשובה לשאלה הזו. 

הכירו את סיפור ההצלחה של מילאן מדיקל!

צרו קשר

הצטרפו לקהילה הרשמית של וויגובי בישראל! וויגובי ישראל

איך מזריקים וויגובי? Wegovy אופן השימוש שלב אחר שלב - כל מה שרציתם לדעת

הכירו

את ערוץ היוטיוב שלנו

עם מיטב המומחים של מילאן מדיקל

עדיין לא חבר בקבוצת הפייסבוק שלנו?
וויגובי ישראל העמוד הרשמי
מוזמנים ללחוץ על הקישור ולבקש להצטרף.
בקבוצה תוכלו למצוא שיחות ושיתופי חוויות על מגוון תרופות להפחתת משקל

בדיקת התאמה בחינם

קבלו בדיקת התאמה בחינם !
עם אחד מצוות המומחים של מילאן מדיקל

דילוג לתוכן